Tomb
07.10.09,08:57
Dobry den,
chcel by som sa stat poskytovatelom audiotextovych/premium SMS sluzieb. Konkretne by som si vystacil s poskytovanim platieb prostrednictvom SMS cize premium SMS. Urcite ste sa s tym uz stretli napriklad pri nejakej sutazi v televizii. Odoslete SMS typu "Meno Adresa Odpoved_na_sutaznu_otazku" a naspat vam pride potvrdzujuca SMS ze ste boli zaradeny do zlosovania alebo nieco take...

Co na to vsetko potrebujem? Treba registrovat na telekomunikacnom urade a nie na zivnostenskom? Kolko sa za taku registraciu plati? Ake podmienky musim splnat? Pripadne ake vybavenie na to potrebujem a co take vybavenie stoji?

Dakujem Vam vsetkym za vase rady.
Prajem prijemny den.
slabikar
07.10.09,07:12
ja som si to tiez sitoval, ale musis mat milionove imanie firmy ci co. ci nejaku zalohu. potom dalsie stotisicove investicie a kym sa ti to vrati... ja som to nechal tak
Tomb
07.10.09,07:44
ja som si to tiez sitoval, ale musis mat milionove imanie firmy ci co. ci nejaku zalohu. potom dalsie stotisicove investicie a kym sa ti to vrati... ja som to nechal tak

To sa mi nejako nezda. Milionove imanie? Naco, ved to nie je akciovka. Ja som IT-ckar a takyto system by som bol schopny i sam naprogramovat, system je to podobny ako pri telefonnych ustrednach (v podstate ide o telefonnu ustrednu) a to zas taka draha zalezitost nie je...

Ak viete o niecom konkretneom tak mi dajte vediet, nech viem na com som. Dakujem
bolacka
07.10.09,10:59
tak asi nejaky dovod na to milionove imanie bude...nakolko nemas absolutne ziadne informacie v tejto oblasti a ani si si nic o tom nezistoval nerozumiem tvojmu postoju..

..v kazdom pripade napisat jeden informacny mail na zinostensky, a telekomunikacny urad ako ITckarovi ti nezaberie vela casu a odpoved od nich Ti poskytne ovela doveryhodnejsie informacie, ked mas pochybnosti so slabikarovou odpovedou
Drzim palce