fachman
07.10.09,17:14
Zdravím vás,vložil som nový kľúč do PC,naformátoval som ho,ale nedarí sa mi naň nič uložiť,prečo?Ďakujem.
seat
07.10.09,15:48
Skus napisat aky mas windows - 98 kluce moc nepodporovala, zobrazi sa ti ze je pripojeny? ukazuje nejaku kapacitu alebo ako sa sprava
fachman
07.10.09,16:19
Mám Win. XP . V zložke Tento počítač ja kľúč zobrazený ako disk G.Skúšal som naň dať súbor asi o 3O mb,no stiahlo len časť,keď som dal formátovať,vypísalo že sa nedá,ale to čo sa podarilo naň stiahnuť,už tam neni.Počítač sa správa divne,aj zamrzol,musel som až resetovať.Aj kľúč Transcend,nefunguje,pritom foťák,čítačka kariet,pc suite funguje.
fachman
07.10.09,16:29
V zadu na počítači mám dva konektori na USB,tam to funguje normálne,prečo v konektoroch v predu nie?
Fero11
07.10.09,16:37
Mozno je blbo zapojeny kabel do dosky (alebo nieje dobre zatlaceny do konektoru ...)
Stefan2005
07.10.09,17:06
Zdravím vás,vložil som nový kľúč do PC,naformátoval som ho,ale nedarí sa mi naň nič uložiť,prečo?


V zadu na počítači mám dva konektori na USB,tam to funguje normálne,prečo v konektoroch v predu nie?

Takže nakoniec sme zistili, že predsa ti usb kľúč funguje, ako má...

U mňa usb kľúče idú z predného i zadného panelu, ale usb disky iba z front-panelu... Nelámem si nad tým hlavu, keď disk funguje iba z predu, tak to strkám iba tam a mám po probléme.

Ale ak ťa zaujíma zapojenie a problematika usb na front a end panel, tak sa pozri sem: http://www.fancon.cz/usb-error-over-current/usb-problem-front-panel.html
prípadne vygúgliš spústu iných materiálov...
VladoG
08.10.09,10:36
Je možné aj, že "prednú" porty energeticky neutiahnu kľúč - väčšinou je to ale váčšie zariadenie /napr. disk/, ktorý ma väčší odber