Robinator
07.10.09,22:58
Zdravím, mám problém s notebookom MSI EX600X-075sk potrebujem novú základnú dosku len sa nemôžem preklikať na žiadnu rozumnú stránku kde by sa dala zohnať. Poradte. Dakujem
PS: len nie icprog.sk
Duchanito
08.10.09,09:13
Ked ju kupis kto ti to vymeni? Preco to nenechat cele na servis. Zozenu nahradny diel aj vymenia.

NTB uz nie je v zaruke?
Robinator
08.10.09,10:31
nie nieje v záruke a vymením si to sám, už som ju mal vonku, problém je v integrovanej grafike
dolfort
09.10.09,15:07
Skús sa obrátiť na http://www.swisshp.sk/kontakt.htm
Ako servisáci MSI bookov by to mali byť schopní zohnať, otázka je či aj budú ochotní zhánať ti taký dielec. Možno budú vymýšľať so zárukami a tak v prípade že si to poskladáš sám.
Vysvetli čo potrebuješ, daj im model, typ booku, výrobné číslo, model a typ dosky.
Buď pripravený aj na to že nová doska môže byť za cenu blízku cene nového stroja.

Ja by som uvažoval aj nad tým či nepresnoriť inetovú inzerciu a kúpiť iný kus rovnakého booku. Budeš mať nejaké ND v rezerve. Z dvoch shiťákov poskladáš jeden normálny.
Stefan2005
09.10.09,15:56
Skús sa obrátiť na http://www.swisshp.sk/kontakt.htm Ako servisáci .....

.... sa so mnou prestali baviť po oznámení, že notebook už nie je v záruke. Všetci autorizovaní SK HP servisáci robia iba záručný servis :confused:. To pre nikoho nie je biznis na Slovensku opravovať 1.500-2.000 € notebook po záruke?

P.S. Aby som bol korektný, odporučili mi český servis. (U nich to asi ide, u nás nie...)
Stefan2005
09.10.09,16:47
... potreboval by som vymeniť vylomený pant z lcd-panelu, inak je plne funkčný - ako stolný pc (problém zatvoriť, otvoriť)...
Robinator
12.10.09,16:58
.... sa so mnou prestali baviť po oznámení, že notebook už nie je v záruke. Všetci autorizovaní SK HP servisáci robia iba záručný servis :confused:. To pre nikoho nie je biznis na Slovensku opravovať 1.500-2.000 € notebook po záruke?

P.S. Aby som bol korektný, odporučili mi český servis. (U nich to asi ide, u nás nie...)


Mne zas povedali icprog.sk že ten notebook je konštrukčne zle riešený.... ha ha
A češi z abax.cz predavaju len kraviny ako šasi, lcd, kryty, ramky, vetraky ale ostatne si stražia aby mohli vypítať tak 300€ za výmenu dosky.
jojom
12.10.09,17:24
Pozeral si na bazárch? hyperinzercia,i-bazar, bazoš, alebo tam niekde skús zadať žiadosť o kúpu. Možno sa nájde niekto čo ho chce rozpredať. Za pokus nič nedáš.