Ghost135
08.10.09,09:33
Dobrý deň.
Veľmi pekne prosím o radu ohľadne bakalárskej práce, tých ktorí si to už absolvovali alebo by mi vedeli poradiť. Študujem na VŠ. Som v 3. ročníku kedy treba tvoriť bakalársku prácu (BP).
Tému som si vybral Význam a funkcie reklamy. (chcel by som sa venovať Emocionálnym apelom v reklame) strach, humor, napätie, vplyv farieb . . .
Ide o to že som ešte bakalárku nevidel, vraj v knižnici ich máme plno ale nedaju sa pozicat ani ofotiť a predsa len je pohodlnejšie si to doma pozrieť ako to má vyzerať než sa krčiť v knižnici s nejakou tetkou za chrbtom.
Podotýkam nechcem vytvoriť žiadny plagiát ani kompilát ale chcem tam odkukať také veci ako je pomer teoretickej a návrhovej časti. Štýl písania. Mieru subjektivity autora. Počet citácii a tak.

Preto by som veľmi rád videl nejakú prácu z tejto oblasti a spravil si aký taký obraz o čom to asi má byť. Len neviem či tie čo sú na nete sú dobré tak by som vás chcel srdečne poprosiť či by ste mi nepomohli nájsť nejakú jednu dve o ktorých viete že dostali slušné hodnotenie a sú na dobrej úrovni. Najlepšie ak by boli z oblasti reklamy resp. aspoň marketingu.
peter9998
12.10.09,20:59
keby ti pomohla z IT tak ti poslem moju co som mal ale to je asi nic...ak staci napis do sprav
Dáša_
13.10.09,03:41
tu http://diplomovka.sme.sk/ si skúsil hľadať?