zelik
23.08.05,11:03
Moja kamaratka je na predlženom rodičovskom príspevku - má postihnuté dieťa. U svojho zamestnávateľa, kde pracovala pred nástupom na MD, jej stále trvá hlavný pracovný pomer. Ona sa chce zamestnať na skrátený pracovný uväzok v jednej škole - na pracovnú zmluvu. Môže mať takto uzatvorené 2 prac. zmluvy u dvoch zamestnávateľov? Aké oznamovacie povinnosti jej z tohoto vyplývajú? Dieťa neumiestni v jasliach! Musí túto skutočnosť oznámiť zamestnávateľovi od ktorého odchádzala na MD?Bude si platiť odvody do ZP+SP z prac. pomeru na skrátený úväzok? Bude za nu stát platiť poistné aj nadalej /ona si bude platiť zo svojho zárobku/.Ide mi o to, či môže mať ozatvorene súbežne 2 prac. pomery- z jedného je na materskej a do druhej práce bude chodiť na 4 hodiny denne.
kvet
23.08.05,09:43
Áno, môže. Zamestnávateľovi, u ktorého je na RD nemusí nič nahlasovať. Oznamovaciu povinnosť si musí splniť voči platiteľovi rodičovského príspevku, t.j. ÚPSVaR. Z druhého pracovného zamestnávateľovi vyplývajú povinnosti prihlásiť zamestnanca do sociálnej poisťovne, zamestnanec túto skutočnosť musí nahlásiť do zdravotnej poisťovne (od 1.9.2005 bude mať túto povinnosť aj zamestnávateľ). Odvody sa platia ako pri každom inom pracovnom pomere.
Jana Motyčková
23.08.05,09:53
Pre predĺženú rodičovskú dovolenku s chorým dieťaťom platí to isté ako pre bežnú rodičovskú dovolenku do 3 rokov dieťaťa. Čiže môže mať druhý PP na skrátený úväzok - tu ju musia prihlásiť do Sociálnej poisťovne a ona by mala nahlásiť zmenu platiteľa do zdravotnej poisťovne (po 1.9. nahlási zamestnávateľ). Odvody z kratšieho úväzku bude platiť (všetky). Pokiaľ viem, 1.zamestnávateľovi to nemusí nahlásiť.
Dorka
24.08.05,20:18
Ja by som a rada poradila ako sa zamestnať u jedného zamestnávateľa keď chcem pracovať z domu /1 x v týťdni v kancelárii ostatné dni podľa potreby/ a nechcem si vymeniť trvalý pracovný pomer za skrátený pre prípad že zostanem zase tehotná. Čo poradíte akú zmluvu uzavrieť. Vediem v práci účto.
elenka
25.08.05,05:10
Záleží na dohode so zamestnávateľom - buď je to práca na plný - ustanovený týždenný pracovný čas - podľa ZP, alebo tá práca môže byť na kratší pracovný čas. "Trvalý pracovný pomer" - to je pracovný pomer na dobu neurčitú - aqsi to ste mysleli. A ak sa dohodnete so zamestnávateľom,a povaha práce je taká že ju môžete vykonávať aj doma, tak nezáleží na tom, kde ju vykonávate.
lusyl
21.09.05,08:33
Tyka sa to len skrateneho PU? Pocas RD by som chcela nastupit do inej firmy, nakolko neviem ako budem spokojna, musim dat v povodnej firme, kde mi trva PP vypoved? Alebo mozem mat takto 2 PP, s tym ze do 3 rokov dietata by som sa rozhodla v ktorej firme ostanem? za odpoved dakujem.
Luba2
21.09.05,08:44
Nie vo svojej firme nemusíš zatiaľ dávať výpoveď, až potom, keď sa rozhodneš, ale spolu so zamestnávateľom, ku ktorému ideš pracovať musíte splniť všetko to, čo je uvedené vyššie.