jaja154
09.10.09,11:34
Vie mi niekto poradit ak chcem otvoriť obchod v RD a vyjmem na stavebnom urade na to jednu miestnost či musím urobiť samostatnú prípojku na elektriku do tejto miestnosti alebo možem použivať elektriku čo je v dome zavedená.Samozrejme by som si to nemohla dať do nákladov,čo by mi nevadilo.Prosím poradte niekto :o
kraisz
13.10.09,21:44
To by zaujímalo aj mňa...
bolacka
14.10.09,04:33
no ja som sa snazila na porade ohladom tohoto nieco zistit..totizto ja som mala iny problem a to taky ze mame eserocku ktora ma sidlo v RD..no a my mame len eshop a robime graficke prace..a uctovnicka ma upozornila na to ze ja musim niekde dokazat ze kde som vykonavala tu cinnost-cize mat nejaku prevadzkaren..ak sa cinnost vykonava priamo v sidle, tak by sme mali mat v konkretnej miestnosti, alebo miestnostiach samostatny vodomer, plynomer, elektromer napisany na firmu, -tieto merace budu merat to co sa spotrebuje v danej miestnosti/iach na firmu...tym padom budes vediet pre danovy urad zdokladovat ze tuto robim svoju cinnost a tiez budes si to moct dat do nakladov

..co je horisa vec je ze mi toto nikto nepotvrdil ale ani nevyvratil..len som citala nejake naznaky ze by to tak malo byt..

..hlavne je ze sa tieto merace a prevadzka nahlasuju na obecnom urade prislusnom, cize je najlepsie zajst tam a zistit info..bohuzial ja som odvtedy este cas nemala utekat na obecny urad..:)