casia 999
09.10.09,14:16
Pekný deň milý poraďáci,
prosím Vás o radu pre moju mamku, ktorej robili v máji t.r. trojitý bypass a rozrezali jej kvôli žilám obidve lýtka od vrchu po spodok. Všetko sa hojilo veľmi ťažko a pomaly, pretože je aj diabetička. Teraz jej jazvy vyzerajú doslova ako červené pohorie 1cm široké a miestami 1/2cm vysoké s tvrdými hrčkami. Lekárka jej dala mastičku na Bercové vredy, ale mne sa to akosi nezdá, lebo ju to veľmi štípe. Prosím poraďte nejakú hojivú mastičku, ktorá by jej pomohla. Za každú odpoveď veľmi pekne ďakujem.
buchač
09.10.09,14:08
Pekný deň milý poraďáci,
prosím Vás o radu pre moju mamku, ktorej robili v máji t.r. trojitý bypass a rozrezali jej kvôli žilám obidve lýtka od vrchu po spodok. Všetko sa hojilo veľmi ťažko a pomaly, pretože je aj diabetička. Teraz jej jazvy vyzerajú doslova ako červené pohorie 1cm široké a miestami 1/2cm vysoké s tvrdými hrčkami. Lekárka jej dala mastičku na Bercové vredy, ale mne sa to akosi nezdá, lebo ju to veľmi štípe. Prosím poraďte nejakú hojivú mastičku, ktorá by jej pomohla. Za každú odpoveď veľmi pekne ďakujem.

Čas , čas .......všetko vylieči ...;)

Zober si , že je len pár mesiacov po operácii , nemôžeš chcieť , aby sa tie jazvy tak rýchlo dali dokopy a ešte aj s pridruženým DM ...

Vezmi si , mňa statočne rezali v priebehu jedného roka 2 x / 2001/, rana dĺžky cca 20 cm ...ešte dodnes je taká široká ako spomínaš , no bez tých hrčiek , tie moje už zmizli...

Je pochopiteľné , že sú to viditeľné rany , no je potrebné vydržať ...

Skúste

Contractubex® – moderná liečba jaziev

Na liečbu Contractubexom sú vhodné akékoľvek jazvy po poranení rôznorodého typu. Liečiť možno najmä jazvy po popálení, po chirurgických zákrokoch, po zákrokoch plastickej chirurgie a inom korekčnom zákroku, po laserovej liečbe, po dermabrázii, po očkovaní, po akné a strie. Prípravok je vhodný na liečbu hypertrofických jaziev a keloidov. Pomocou ionoforézy je vhodný v liečbe skrátenia šliach. V miestach, kde sa keloidy a hypertrofické jazvy vyskytujú častejšie, sa v prípade poranenia odporúčajú profylaktické opatrenia proti vzniku týchto kozmeticky rušivých jaziev.
http://www.merck.sk/index.php?tid=545

alebo si prejdi nasledujúce linky ..

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=hojenie+jaziev&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
pasuliatko
09.10.09,15:32
vyskúšajte Heparoid tá je aj na jazvy