tonda666
10.10.09,16:04
Dobry den!:)

Hladam nejaky fajn notebook v cenovej hladine do 600€..Rozmyslal som nad
ASUS K50AB-SX068C
alebo
HP Pavilion dv6
alebo
ACER ASPIRE 5536G-644G32MN
alebo
MSI CX600X -017SK za 549 €

vsetky maju 512mb grafiku a ten acer ma namiesto ddr2 ddr3 RAM

a ako je to s kvalitou Acer, Asus, MSI ?

Viete mi prosim vas niekto poradit?

Dakujem pekne
Daniel75
10.10.09,19:49
Paramatre uz asi poznas... ti traja na tom budu plus minus rovnako, mozno HP bude mat lepsi servis, nez vybrana konkurencia. Zkus sa pozriet na nejaky model od Lenova, ak planujes ntbook prenasat denne. Ziskas titanovy ram, oteruvzdorny povrch, hardisk s narazovym cidlom (neviem, ako sa to povie po slovensky, ale zdvihne hlavicku HDD ak zaznamena otrasy a predchadza tak poskodeniu).
tonda666
10.10.09,20:55
Dakujem pekne, no pravdupovediac rozmyslal som aj nad Lenovom, konkretneLenovo Ideapad U350, len ma mrzi, ze nema dvdrw a ze monitor je 13´. Inak je lahucky (1,5kg) a ako vravis odolny.
kero64
11.10.09,07:43
A načo ten NB potrebuješ? JA osobne by som si z tvojej ponuky vybral ten HP. Ale vyberal by som skôr podľa potreby. Syn má Acer a je veľmi spokojný. Manželka má HP 17" a musím priznať, že ten by mi vyhovoval viac.
dolfort
12.10.09,14:30
Ak by som mohol radiť, vyhol by som sa každej z uvedených značiek. Keď mi niekto volá že má problém, tak je to presne tvoj zoznam: MSI, Acer, Asus, HP. Ešte pridaj Fujitsu Siemens a vieš čo nemáš kupovať.
Radšej uber z konfigurácie (za 600 € toho aj tak veľa neporiešiš) a vyber normálnu značku: Toshiba, Dell, možno ešte Lenovo.
V ponuke je aj zopár Dellov do 600 € - síce slabé konfigurácie, ale 2-ročná next business day záruka, ktorú zrejme aj tak nebudeš potrebovať.
Toshiby sú trochu lacnejšie než Delly, kvalita na rovnakej úrovni.
mpca
12.10.09,14:53
S tou toshibou súhlasím,, osobne mám toshibu 3 roky,, fičí bez zaváhania ;) a známym odporúčam toshibu :) zatial nikoho nesklamala...
(ta moja spadla z výšky cca 50 cm najprv na radiátor a potom na zem (zapnutá!) nijako ju to nevyviedlo z rovnováhy :))