vivaldka
11.10.09,18:58
Pekný večer prajem potrebovala by som pomoc pre svoju kamarátku.Chodí na špeciálnu pedagogiku do Prešova a potrebuje napísať seminárnu prácu. Ide o hudobnú výchovu v špeciálnej materskej škole, ako začať učiť postihnuté deti na inštrumentálnych nástrojoch.Prosím môžete nám pomôcť.Odkiaľ by sme to mohli stiahnúť, alebo dať nám dajakú radu ako začať.
Srdečná vďaka za pomoc.:)Inštrumentálne činnosti v MŠ toto je nazov( presnejšie v špeciálnej materskej škole)
jaros5
13.10.09,17:20
Pekný večer prajem potrebovala by som pomoc pre svoju kamarátku.Chodí na špeciálnu pedagogiku do Prešova a potrebuje napísať seminárnu prácu. Ide o hudobnú výchovu v špeciálnej materskej škole, ako začať učiť postihnuté deti na inštrumentálnych nástrojoch.Prosím môžete nám pomôcť.Odkiaľ by sme to mohli stiahnúť, alebo dať nám dajakú radu ako začať.
Srdečná vďaka za pomoc.:)Inštrumentálne činnosti v MŠ toto je nazov( presnejšie v špeciálnej materskej škole)
...... ak kamarátka bola dlhodobo PN a chýbala v škole, keď sa venovali danej téme, bolo by dobré doštudovať učivo, doplniť vedomosti aj z doporučenej literatúry, potom osloviť riaditeľku (resp. učiteľku ) špeciálnej MŠ, požiadať o možnosť urobiť hospitáciu, prekonzultovať s vyučujúcou a nakoniec to dať na papier.
Nezabudni na kytičku kvetov, alebo nejakú inú pozornosť p. riaditeľke(resp. pani učiteľke), ktorá takto nezištne pomôže tvojej kamoške;);
vivaldka
14.10.09,15:36
Tak super srdečná vďaka :-( , lenže my bývame na východe a to nie v Košiciach, ale od Košíc 120 km nižšie , tu nielenže žiadna špeciálna škôlka nieje, ale sme radi, že vôbec dajaká je.
Takže tvoja rada teraz = 0
Niečo iné? Múdrejšie?Kto mi naozaj vie pomôcť?
jaros5
14.10.09,15:51
Tak super srdečná vďaka :-( , lenže my bývame na východe a to nie v Košiciach, ale od Košíc 120 km nižšie , tu nielenže žiadna špeciálna škôlka nieje, ale sme radi, že vôbec dajaká je.
Takže tvoja rada teraz = 0
Niečo iné? Múdrejšie?Kto mi naozaj vie pomôcť?

Posúvam - skutočne si rád prečítam aj ja ....

mimotemy...... život vás raz určite naučí, že tá najlepšia pomocná ruka je tá vlastná, ... prajem veľa úspechov v štúdiu ;):)