dafo432
11.10.09,22:42
Zdravím niekde som počul že keď mám minimálnu mzdu tak by niečo urád mohol prispieť .... mohli by ste mi povedať aké sú podmienky ?? nemám čas koli práci sa tam osobne onformovať (pracujem v blbej časovej dobe) dochádzam za prácou 20 KM do práce 20 KM z práce .... príjem mam minimálnu mzdu teda v čistom mi to vychádza na 260€ mesačne a dosť by mi omohlo aspon o dopravu mať menšie náklady čo my mesačne robí tých cca 40 €

za odpovede ďakujem
kaco11
15.10.09,12:54
Posuvam
Xanti
15.10.09,13:02
Zdravím niekde som počul že keď mám minimálnu mzdu tak by niečo urád mohol prispieť .... mohli by ste mi povedať aké sú podmienky ?? nemám čas koli práci sa tam osobne onformovať (pracujem v blbej časovej dobe) dochádzam za prácou 20 KM do práce 20 KM z práce .... príjem mam minimálnu mzdu teda v čistom mi to vychádza na 260€ mesačne a dosť by mi omohlo aspon o dopravu mať menšie náklady čo my mesačne robí tých cca 40 €

za odpovede ďakujem
Príspevok na dochádzku do zamestnania Ti môže poskytnúť zamestnávateľ.

Keby si napísal, či si bol evidovaný nezamestnaný a nastúpil si teraz v priebehu posledných 5 mesiacov do zamestnania bolo by to iné. Lebo UP, poskytuje príspevok na dochádzku za prácou
http://www.upsvar.sk/rs/phoenix.nsf/docs/DOC-06504644

Ináč ma nenapadá aký úrad by Ti mal prispievať na dochádzku. :(
mirčiak
22.10.09,07:56
Dobrý deň, neviem či som správne zaradila príspevok ale potrebujem zistiť hodinovú minimálnu mzdu ktorá bude platná od roku 2010. Schválili už minimálnu mesačnú mzdu na 307,70 Eur ale ako z toho zistím minimálnu hodinovú mzdu? Vie niekto poradiť? Ďakujem