Ada13
12.10.09,09:46
Dobrý deň!

Predávame ojazdené osobné MV v kategórii M1, pri kúpe sme si nemohli odpočítať DPH (§ 49 ods.7). Teraz pri predaji vystavím fa bez DPH v zmysle § 42 zákona o DPH. To, že auto predávam autosalónu, ktorí je platiteľom DPH na tomto nič nemení?

Ďakujem za skorú odpoveď.
Tweety
12.10.09,09:58
Dobrý deň!

Predávame ojazdené osobné MV v kategórii M1, pri kúpe sme si nemohli odpočítať DPH (§ 49 ods.7). Teraz pri predaji vystavím fa bez DPH v zmysle § 42 zákona o DPH. To, že auto predávam autosalónu, ktorí je platiteľom DPH na tomto nič nemení?

Ďakujem za skorú odpoveď.
Fa vystavíte bez dph. Nie, to, že to bude platiteľovi na tom nič nemení.