justafa
12.10.09,17:18
Dobry den,
mam taky smiesny problem :) chcem nosit sukne, dlzka nad kolena. moj problem spociva v tom, ze sukne sa mi stale vytahuju hore a potom si ich musim stahovat, co je celkom otravne. nemam rovne boky, ani siroke velmi nie su, nieco v strede. najvacsi rozdiel mam medzi pasom a zadkom, pas je uzky a zadok vytrca. neviem preto ake sukne mam nosit, aby sa mi nevytahovali..na gumicku, bedrove, alebo az po pas? tie po pas vsak nie su moc pohodlne, pretoze stahuju brucho a vlastne sa mi vytahuju tiez az pod prsia a ultra mini sukne zas nosit nemusim :) najradsej nosim riflove...tie su vsak tvrde a vytahuju sa.. neviem co si pocat..dakujem
Stanislav 1975
12.10.09,15:22
Dobry den,
mam taky smiesny problem :) chcem nosit sukne, dlzka nad kolena. moj problem spociva v tom, ze sukne sa mi stale vytahuju hore a potom si ich musim stahovat, co je celkom otravne. nemam rovne boky, ani siroke velmi nie su, nieco v strede. najvacsi rozdiel mam medzi pasom a zadkom, pas je uzky a zadok vytrca. neviem preto ake sukne mam nosit, aby sa mi nevytahovali..na gumicku, bedrove, alebo az po pas? tie po pas vsak nie su moc pohodlne, pretoze stahuju brucho a vlastne sa mi vytahuju tiez az pod prsia a ultra mini sukne zas nosit nemusim :) najradsej nosim riflove...tie su vsak tvrde a vytahuju sa.. neviem co si pocat..dakujem

mimotemy,no neviem však to nieje až taká veľká chyba, že sa vyťahuje sukňa hore...:D:D:D
kukučka
12.10.09,15:27
no sukňu asi o číslo väčšiu ako nosíš teraz a daj si na nej upraviť pás
Danielle369
12.10.09,15:39
musíš nosiť širšie zvonové alebo trocha rozšírené sukne a nie vypasované úzky strih..a každú suknu by si si mala nechať podšiť podšívkou..
justafa
12.10.09,15:54
preco podsit?
wegamizi
12.10.09,16:03
Kratsie uzke sukne sa vytahuju kazdemu. Vsimni si, ako si ich dievcata potahuju dolu. Uzka sukna je raz len uzka, ta sa bude stale vytahovat. Skus ju podsit, ako ti radi Dan, menej sa bude obtierat pri chodzi o telo, nevytiahne sa ti tak rychlo ( ale pomalsie ;))
justafa
12.10.09,16:12
a co sa tyka strihu? ako sa tie strihy vlastne oznacuju?
Danielle369
12.10.09,16:16
podšiť preto lebo podšívka je lesklá klzavá látka a tá zabraňuje vytahovaniu sukne nahor...
tina1
12.10.09,16:36
Kratsie uzke sukne sa vytahuju kazdemu. Vsimni si, ako si ich dievcata potahuju dolu. Uzka sukna je raz len uzka, ta sa bude stale vytahovat. Skus ju podsit, ako ti radi Dan, menej sa bude obtierat pri chodzi o telo, nevytiahne sa ti tak rychlo ( ale pomalsie ;))

Nesuhlasim, pokial uzka sukna ma dobry strih, nevytahuje sa.
Pokial je velmi obtiahnuta /uzka/ prilis na bokoch, potom sa vytahuje hore na pas. Je potrebne, aby v bokoch mala dostatocnu volu, ale aby nebola prilis volna. Pokial je pas prilis uzky oproti bokom, je potrebne riesit pas 4 odsevkami na PD a 4 odsevkami na ZD.
kukučka
13.10.09,08:50
no sukňu asi o číslo väčšiu ako nosíš teraz a daj si na nej upraviť pás

opakujem sa ;):D
Beata
13.10.09,09:01
Prepáčte mi prosím, trochu mimotemy... Ja sa tu už normálne smejem, že čo za témy sa objavujú na Porade :D
Btw, aby som nebola úplne mimo témy. Mám aj ja problém. Moju sukňu, veľkosť č. 38 ani za svet nedokážem obliecť. Hm... kde je zrada? Poradíte? :D

Ešte raz, prepáčte, musela som odventilovať ;)
ALDA
13.10.09,09:22
Prepáčte mi prosím, trochu mimotemy... Ja sa tu už normálne smejem, že čo za témy sa objavujú na Porade :D
Btw, aby som nebola úplne mimo témy. Mám aj ja problém. Moju sukňu, veľkosť č. 38 ani za svet nedokážem obliecť. Hm... kde je zrada? Poradíte? :D

Ešte raz, prepáčte, musela som odventilovať ;)

100 bodov:D
ALDA
13.10.09,09:26
musíš nosiť širšie zvonové .

Asi také zvonové, ako majú psíkovia okolo krku ochranu -ako zvony, ked sa nemôžu oblizovať. Nevidela si to ešte?
babi2
13.10.09,09:30
Asi také zvonové, ako majú psíkovia okolo krku ochranu -ako zvony, ked sa nemôžu oblizovať. Nevidela si to ešte?
:D:D:D
Muška
13.10.09,14:26
Moju sukňu, veľkosť č. 38 ani za svet nedokážem obliecť.
To nie je Tvoja sukňa veľkosť č. 38, ale to si si naposledy omylom moju sukňu zobrala.
A ako všetci dobre vedia ...ja mám č. 36 :D, tak ako sa chceš do nej vtrepať ??? :eek:
Kazu
13.10.09,15:50
Prepáčte mi prosím, trochu mimotemy... Ja sa tu už normálne smejem, že čo za témy sa objavujú na Porade :D
Btw, aby som nebola úplne mimo témy. Mám aj ja problém. Moju sukňu, veľkosť č. 38 ani za svet nedokážem obliecť. Hm... kde je zrada? Poradíte? :D

Ešte raz, prepáčte, musela som odventilovať ;)

Keby som si moju sukňu veľkosť 38 obliekla, tak sa nevyhrnie ale rovno roztrhne. Tak som ju na jednej strane rozpárala, prišila šnúrky a mám novú zásteru :D
Ajuška
13.10.09,15:52
Keby som si moju sukňu veľkosť 38 obliekla, tak sa nevyhrnie ale rovno roztrhne. Tak som ju na jednej strane rozpárala, prišila šnúrky a mám novú zásteru :D
Kuuurňa... sa ten Tvoj starý dobre oženil... ;) ...aká šporovlivá... ešte aj erotická... :D :--- :D ...kde na tie nápady Zuzka chodíš??
Kazu
13.10.09,16:04
Kuuurňa... sa ten Tvoj starý dobre oženil... ;) ...aká šporovlivá... ešte aj erotická... :D :--- :D ...kde na tie nápady Zuzka chodíš??

Áááále, erotika sa nekoná.:--- Nový fjertoch pôjde na tepláky.:D
Maruška54
13.10.09,16:15
Áááále, erotika sa nekoná.:--- Nový fjertoch pôjde na tepláky.:D
nový fjertoch nové tepláky?
Kazu
13.10.09,16:47
nový fjertoch nové tepláky?


Staré. Čo nestačí, že fjertuška je nová? Však je kríza :---
pepsikova
13.10.09,17:06
..teda baby, vy ste strašné...chúďa má problém, lebo chce byť pekná a vy hneď o fertuchách)))..
..ja by som asi išla do nejakého krajčírskeho salónu, nech mi ušijú sukňu na mieru..lebo dnes dostať dobrú suknu, to je veru problém,všetky sú na jedno kopyto a na jednu postavu...(ja to radšej nenosím,)
erzet
16.10.09,05:10
Nesúhlasím. To vôbec nie sú dobré rady, dobre píše iba Stanisav 1975mimotemy
Jara
16.10.09,06:00
Nádherná téma, mám oprskaný celý monitor. Stále by sa na Porade mohli riešiť takéto problémy.
olybaba
16.10.09,14:16
.......................
sito
16.10.09,22:10
Dobry den,
mam taky smiesny problem :) chcem nosit sukne, dlzka nad kolena. moj problem spociva v tom, ze sukne sa mi stale vytahuju hore a potom si ich musim stahovat, co je celkom otravne. nemam rovne boky, ani siroke velmi nie su, nieco v strede. najvacsi rozdiel mam medzi pasom a zadkom, pas je uzky a zadok vytrca. neviem preto ake sukne mam nosit, aby sa mi nevytahovali..na gumicku, bedrove, alebo az po pas? tie po pas vsak nie su moc pohodlne, pretoze stahuju brucho a vlastne sa mi vytahuju tiez az pod prsia a ultra mini sukne zas nosit nemusim :) najradsej nosim riflove...tie su vsak tvrde a vytahuju sa.. neviem co si pocat..dakujem

A nie je to vekom a jeho dôsledkami? Ale môže to byť aj špatným semenom? Ale to nevyrieši ani majster, krajčír. Ušiť môže.

Asi nie je optimálna vzdialenosť pŕs od zadku, čo nevyhovuje kolenám. Je ich vždy vidieť. Je to na škodu?
alla66
17.10.09,04:20
A nie je to vekom a jeho dôsledkami? Ale môže to byť aj špatným semenom? Ale to nevyrieši ani majster, krajčír. Ušiť môže.

Asi nie je optimálna vzdialenosť pŕs od zadku, čo nevyhovuje kolenám. Je ich vždy vidieť. Je to na škodu?

čo má vek spoločné s vyťahovaním sukne? všetko záleží na postave. ak máš úzky pás, daj si upraviť sukňu krajčírke, zmenši ti obvod pásu a sukňa sa nebude vyťahovať, alebo posúvať do boku.
ritzo
17.10.09,04:43
ako nic v zlom ale musim reagovat..je neuveritelne co sa tu uz dokaze riesit...sukna,kolena...pomooooc...poradim ti daj si suknu s volanikmi alebo taku co ma pod sebou kruh a nebude sa ti vytahovat..chcel by som mat taketo problemy :(
sito
17.10.09,05:24
Je taká vecička, zicherka.
sito
17.10.09,09:23
Nemyslel som, napísal som. Zicherka.
Ľubomír
17.10.09,10:10
Ale, však pomôžte. Justafa, moja rada - nos sukne s tvarovaným páscom, nie s pevným, nie do gumy. Pekne ti obopne telo v bokoch a nevysúva sa. Ja tiež nemám 50 ani 60 kg a nosím úske sukne tesne pod kolená, lebo môj vek mi nedovolí kratšie. A tak isto rieš nohavice. Dúfam, že vieš čo je tvarovaný pas.
Hej, a nie som Ľubomír ale Daniela. To je maželov profil, preto Ľubomír, on tie sukne nenosí.
Danila
17.10.09,13:05
Vážený moderátor tejto sekcie:confused:

Už dlhší čas sa zamýšľam, ako je možné, že takáto hlúposť trčí na Porade tak neskutočne veľa dní. Nikdy som necítila potrebu zadať tému, ani potrebu žiadať o uzavretie, či znovuotvorenie témy. Pri prezeraní hlavnej stránky Porady ma mrle žerú, keď nachádzam túto hlúposť v ponuke a zdravé jadro Porady je spokojné aj pokojné... Predpokladám, že to bude oddychovým víkendom. Vzhľadom k tomu, že ja mám víkend neustále pracovný:), verím, že moderátor vypočuje môj hlas, aj keď osamelý, a tému uzatvorí, prípadne vymaže. Odtiaľ, potiaľ......aj v ľahkých žánroch. Ďakujem za pochopenie.
Ľubomír
17.10.09,17:06
No, potom treba z porady stiahnúť aj recepty, pestovanie kvetov , zdravie, domácnosť, záhrada atď.
Vtedy bude zodpovedať tomu, na čo pôvodne vznikla. Tieto témy ? Možno cez veekend, nie všetci pracujú hm....... nepatria sem?
Alebo sa treba riadiť jediným správnym - nepozerám, čo ma nebaví - ako v telke. Je tam gombík.
Monika Kováčová
17.10.09,17:14
No, potom treba z porady stiahnúť aj recepty, pestovanie kvetov , zdravie, domácnosť, záhrada atď.
Vtedy bude zodpovedať tomu, na čo pôvodne vznikla. Tieto témy ? Možno cez veekend, nie všetci pracujú hm....... nepatria sem?
Alebo sa treba riadiť jediným správnym - nepozerám, čo ma nebaví - ako v telke. Je tam gombík.
hej... pravda...
ale odtiaľ - potiaľ
mysimis
17.10.09,17:18
Možno ma tu niekto aj ukameňuje ale tému uzatváram.....