adka314
13.10.09,10:48
Dobry den, chcela by som sa opytat, ktore kvetinarstvo v Prievidzi by ste mi odporucili... s ktorym mate najlepsie skusenosti, kde je najlepsi pristup k ludom, ceny, ci vedia pripravit salu na svadbu, ake kytice robia - hlavne svadobne...;)
j.sch
13.10.09,22:29
Dobry den, chcela by som sa opytat, ktore kvetinarstvo v Prievidzi by ste mi odporucili... s ktorym mate najlepsie skusenosti, kde je najlepsi pristup k ludom, ceny, ci vedia pripravit salu na svadbu, ake kytice robia - hlavne svadobne...;)
cauko napíš do firmy Detelkvety.sk ... je to firma z BA ale pracujú tam baby z Prievidze....
teta86
21.10.09,20:35
Z vlastnych skusenosti mozem povedat, ze som dlhorocnou zakaznickou Kvetinarstva na Zabniku. Pani Pisarova sa fakt rozumie tomu co robi, krasne kytice, rychlo, skvele ceny a ochotna je prist aj v nedelu, ked jej zavolate - samozrejme ked to nie je kytica za 4 Eura :D
Synovcovi robila svadobnu salu a vlastne celu kvetinovu vyzdobu a bolo to uzasne - nevesta stale rozpravala o tom, ze chce hodit svoju kyticu medzi baby, ako v americkom filme hehe, ale ked videla aku jej pani Pisarova uviazala, tak ju uz nechcela z ruk pustit - a ani nepustila :D:D:D

Skratka moje odporucenie je Kvetinarstvo na Zabniku, je to jedno z najlacnejsich a podla mna najlepsich kvetinarstiev v Prievidzi.
defenestrator
15.07.12,15:59
Ahoj poradaci, Kvetinarstvo na Zabniku sa uz prestahovalo, najdete ho na ulici Športová 47, Prievidza (cez lúku za Lidlom na Žabníku), alebo na stránkach www.kvetinarstvonazabniku.tym.sk
linda314
15.03.15,06:50
Ahoj suhlasim so vsetkymi, co tu pisu. V Pd je vela dobrych kvetinarstiev, ale ja som si zvykla chodit k p. Pisarovej do Kvetinarstva na Žabníku. Podla mna je uzasny jej pristup. Pri nej sa skutocne citim podla ludovej mudrosti :D : Nas zakaznik nas pan. Samozrejme poradi pomoze, ma skvele napady, co sa tyka kytic, v tom je odbornik a hlavne je ochotna. Kedykolvek aj mimo otvaracich hodin zavolate a ona vam spravi kyticu, ved tam byva :D Uz aj v nedelu vecer mi raz robila. Adka pri registracii nam to odporucilo rovnake cisla pozeram :D 314 to je nahoda :D