lucia4978
13.10.09,11:29
Dobrý deň, zdedili sme staré pohladnice a chceli by sme ich predať. Ale problém je v tom, že nevieme ohodnotiť ich cenu a nechceme sa nechať oklamať.Je ich okolo 500 ks, z obdobia 1. svetovej vojny, maďarské, poľské, nemecké.Od roku 1914.Ako postupovať?Hľadám niekoho kto tomu rozumie a vedel by poradiť, prípadne ich kúpiť.Ďakujem
buchač
13.10.09,11:11
Dobrý deň, zdedili sme staré pohladnice a chceli by sme ich predať. Ale problém je v tom, že nevieme ohodnotiť ich cenu a nechceme sa nechať oklamať.Je ich okolo 500 ks, z obdobia 1. svetovej vojny, maďarské, poľské, nemecké.Od roku 1914.Ako postupovať?Hľadám niekoho kto tomu rozumie a vedel by poradiť, prípadne ich kúpiť.Ďakujem

Inak , veľmi jednoduché ...;)


Výsledky 1 - 10 z približne 162 000 pre kúpim pohľadnice. (0,34 sekúnd)

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=k%C3%BApim+poh%C4%BEadnice&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
Zoltán Kovács
13.10.09,11:22
Skúsiť nejaký aukčný portál, prípadne diskusné fórum zberateľov.

Inak keby ste mali medzi nimi aj pohľadnice Senca, tak by ma to aj zaujímalo. :)
Ledkov
02.11.09,06:13
Aj ja som bol pred časom postavený pred takýto problém.
Ceny si môžete zhruba odvodiť podľa podobných pohľadníc na aukčných portáloch (aukro, odklepnuto a i.). Záleží od stavu pohľadnice, či je čistá, alebo prešlá poštou a pod. Problém je v tom, že sú to ceny za jednotlivé pohľadnice. Ak by ste to chceli predať naráz, sú ceny podstatne nižšie. V takom prípade sa môžete obrátiť na filatelie, antikvariáty alebo na záujemcov na webe. Pripravte sa ale na to, že každé ohodnotenie bude iné - cenové katalógy neexistujú.

P.S. Ak by tam bolo niečo zo Záhoria, mal by som záujem.
daila22
03.11.09,05:59
Dobrý den pani Lucia, ak by ste mali pohladnice Banskej Bystrice, ponúknite mi prosím, mám záujem pre syna. Dakujem pekne.
fajnkamo
06.11.11,18:07
Dobrý deň. Práve sa nám stal taký istý prípad ako Vám a nevieme, čo so starými pohľadnicami. Ako sa Vám darilo pri predaji? Myslím - akou formou a komu ste ich predali. Ďakujem. Jano / fajnkamo
Rudolf3
16.01.12,19:08
ja by som ich kupil.zavolajte mi prosim alebo poslite mail music@komart.sk Rudolf