Dantess
13.10.09,12:20
Ahoj, hľadám niekoho, kto vie dobre pracovať s webmi a vedel by spraviť stránky. Rozmyslam nad jedným projektom, mam domenu www.masaze-bratislava.sk, kde je momentalne tiež moja web stránka, ale tento web by sme mohli prerobiť na iné účely. Chcel by som spraviť niečo na štýl azetu, zoznamu, alebo ako to ma relaxovat.sk. Teda by to bol katalóg, kde by sa salon registrovali. Samozrejme by boli rozne top pozície za vacsie ceny, atd. Keďže som sa dozvedel od typka čo mi robi SEO, že je vo weboch konkurencie velka diera, tak by nas behom mesiaca mohol dostat na 1. stranku a do 3 mesiacov do top 3.
Čo viem ponuknut? Zaručene nič :D Ale ak by spravil dotyčny dobry web a vystrelili by sme ho na prvu stranku, tak by som sa rad podelil o zisky v urcitych pomeroch. Ak by to ale nevyšlo, tak by na webe pracoval de facto zadarmo... Je to určita forma risku, ale stratit možte len čas zarobit si ale celkom slušne. Ak by ste mali otázky, tak ich smerujte sem, alebo na e-mail masaze@relaxvip.sk
smith
13.10.09,12:03
a co maser.sk??
padro
13.10.09,13:42
radsej sa venuj tym masaziam, neviem ci je to vobec potrebne nieco take,... a tie weby ako azet a spol a ich katalogy tak to je v dnesnej dobe google vyhodenie penazi, mne z tych spolocnosti vyvolavaju stale, sa im len zasmejem nech si tie super pozicie nechaju
Dantess
13.10.09,13:46
radsej sa venuj tym masaziam, neviem ci je to vobec potrebne nieco take,... a tie weby ako azet a spol a ich katalogy tak to je v dnesnej dobe google vyhodenie penazi, mne z tych spolocnosti vyvolavaju stale, sa im len zasmejem nech si tie super pozicie nechaju
Tak hej, ale nie kazda firma(salon) ma na to aby bola na prvych strankach. Tebe sa hovori dobre, lebo ak dam do vyhladavaca autovybava, tak si na 1. mieste, ale si predstav že človek, ktory sa tam nevie dostat, by rad zaplatil firme, ktora je pod tebou a v nej je on prvy. je to čisto moj nazor
padro
13.10.09,14:11
ano to je pre firmy ktore sa nevyznaju v tychto veciach, mozne sa take najdu, ja sa pozeram z toho pohladu na to ze by som mal taky salon a ty by si ma oslovil, teda ako tvoj teoreticky zakaznik, ale zrejme by sa nasiel niekto kto by si zaplatil.
Dantess
13.10.09,14:13
ano to je pre firmy ktore sa nevyznaju v tychto veciach, mozne sa take najdu, ja sa pozeram z toho pohladu na to ze by som mal taky salon a ty by si ma oslovil, teda ako tvoj teoreticky zakaznik, ale zrejme by sa nasiel niekto kto by si zaplatil.
pre azet sa naslo vyse 100 ludi len v BA, pre zoznam to iste a mesto.sk, alebo relaxovat, vsade sa takí najdu. Ako som už povedal, nieje to zaruceny uspech,ale skusit sa to može
bolacka
14.10.09,04:25
vies co to vsetko obnasa? kolko casu? na akej platforme to bude fungovat? mas niekoho kto ti ju upravi? mas pocit ze je to praca pre dvoch ludi-pre teba a jedneho webdizajnera?
tengi
14.10.09,13:44
No moj osobny nazor je, ze je to tazka reklama :) cely ten link :) lol....

si neviem predstavit ako niekto moze mat nazov takejto domeny za katalog :) zaklad celeho SEO je mat dobry nazov domeny :)

Ja osobne by som vedel spravit takuto stranku, ale suhlasim s nazormy vyssie, ze treba mat meno a ponukat veci najprv zadarmo a az potom ked to tam bude plne tak pytat prachy :)
tengi
14.10.09,14:10
budem sa opakovat:

…čo SEO nie je…

Optimalizácia pre vyhľadávače nie je súbor trikov, ktoré na web stránkach niekto prevedie a zákazníci sa budú ihneď hrnúť. Je to dlho trvajúci proces úprav a ťažkej kampane v prospech www stránok. Neradno dôverovať nikomu, kto vraj garantuje prvú pozíciu vo vyhľadávaní, pretože vraj pozná nejaké triky, alebo nebodaj celý algoritmus niektorého vyhľadávača.

Nikto vám nemôže garantovať prvú pozíciu, ani Google samotný!
Dantess
14.10.09,14:38
budem sa opakovat:

…čo SEO nie je…

Optimalizácia pre vyhľadávače nie je súbor trikov, ktoré na web stránkach niekto prevedie a zákazníci sa budú ihneď hrnúť. Je to dlho trvajúci proces úprav a ťažkej kampane v prospech www stránok. Neradno dôverovať nikomu, kto vraj garantuje prvú pozíciu vo vyhľadávaní, pretože vraj pozná nejaké triky, alebo nebodaj celý algoritmus niektorého vyhľadávača.

Nikto vám nemôže garantovať prvú pozíciu, ani Google samotný!
no poviem to tak, garantoval mi to formou, že kym tam nebudem, tak mi nevystavi fakturu. uvidime ako sa mu to podari na mojom hlavnom webe