pepe1981
13.10.09,13:25
Ahojte, mam na vas jednu otazku. Neviete nam poradit, odkial sa da zohnat vyradena vojenska technika (auta,transport.,tank...) Zaciname jeden biznis a potrebovali by sme takuto techniku:) Nevedel by nam niekto poradit?

Dik moc
Pepe73Lopez
13.10.09,12:11
V prípade, že to chcete zohnať od Ozbrojených síl SR, tak len zo Základne prebytočnej a neupotrebiteľnej techniky v Nemeckej, ale v prípade predaja prebytočného materiálu vojenského charakteru akceptuje Ministerstvo obrany SR len žiadosti od spoločností, ktoré majú oprávnenie na obchodovanie s takýmto druhom materiálu (zoznam majú na svojej stránke). Každopádne na ich stránke sú aj pokyny aj ponuka prebytocneho majetku. A myslím, že aj kontakty.

Zoznamy prebytočného majetku na ich stránke majú informatívny charakter a sú priebežne aktualizované. Prebytočný majetok je rozdelený do kategórií hnuteľný majetok nevojenský a hnuteľný majetok vojenský.

Ceny prebytočného majetku, ktoré majú uvedené v tabuľkách sú účtovné ceny, ceny stanovené súdnymi znalcami alebo komisiou v zmysle interných normatívnych aktov MO SR. V zozname sú uvedené jednotkové ceny (za jednu jednotku množstva). Prevod správy a odpredaj prebytočného hnuteľného majetku štátu v správe MO SR realizuje Úrad pre investície a akvizície MO SR (tzv. ÚIA) formou priameho odpredaja, formou ponukových konaní alebo osobitných ponukových konaní. O forme odpredaja rozhoduje UIA v zmysle všeobecne záväzných legislatívno-právnych noriem a interných normatívnych aktov MO SR.

Vojenský materiál, ktorý nie je voľne obchodovateľný, môže byť odpredaný výhradne záujemcom, ktorí spĺňajú podmienky podľa Zákona č. 179/1998 Z. z. o obchodovaní s vojenským materiálom.

Pred každým pripravovaným odpredajom sú zverejnené podmienky odpredaja, v ktorých je špecifikované:

• čo bude predmetom odpredaja
• akou formou bude prebytočný majetok odpredávaný
• kedy a kde bude odpredávaný
• termíny obhliadky
• ďalšie informácie, potrebné k realizácii odpredaja
buchač
13.10.09,12:45
Pepe73Lopez

doplním , nedal si kontakty ...;)


Ponuka prebytočného majetku
http://www.mosr.sk/15/ponuka-prebytocneho-majetku.php?mnu=14&PHPSESSID=fc925ba85943c65dd99d9884ab41a9d1


Doplňujúce informácie k ponukám na odpredaj prebytočného hnuteľného majetku

http://www.mosr.sk/data/files/541.pdf
Pepe73Lopez
13.10.09,13:05
:) som junior, nemôžem vkladať linky, čakal som, že "stránka mosr" ako kontakt stačí :D
buchač
13.10.09,18:56
:) som junior, nemôžem vkladať linky, čakal som, že "stránka mosr" ako kontakt stačí :D

Sorry , nevšimol som a ani neuvedomil ....;):D:D

Na druhej strane , nie každému by to mohlo byť jasné ....radšej potom daj dopredu to www. ........:rolleyes:
pepe1981
14.10.09,10:10
Dakujem velmi pekne za odpoved, urcite mi velmi pomohla. Akurat na tej stranke neviem najst ten spominany zoznam. Nevies mi poradit?
Inak ak nieco blizsie, tak pepedlhos(at)centrum.sk
Diik
buchač
14.10.09,11:08
Dakujem velmi pekne za odpoved, urcite mi velmi pomohla. Akurat na tej stranke neviem najst ten spominany zoznam. Nevies mi poradit?
Inak ak nieco blizsie, tak pepedlhos(at)centrum.sk
Diik

Toto ???

http://www.mosr.sk/64/ponuka-prebytocneho-materialu-vojenskeho-charakteru.php?mnu=63&PHPSESSID=fc925ba85943c65dd99d9884ab41a9d1

Inak klikaj na a otváraj jednotlivé zložky :


Ministerstvo obrany
Ozbrojené sily SR
Infoservis
Poskytovanie informácií
Legislatíva
Materiály a dokumenty
Progr. vyhlásenie vlády
Obstarávanie majetku
Predaj majetku
Nehnuteľný majetok
Hnuteľný majetok nevojenský
Hnuteľný majetok vojenský
Darovanie nepotrebného majetku
Kariéra
Archív
Médiá
Publikácie
Kontakty
Linky