Onko
13.10.09,17:50
Uvažujem nad prevádzkovaním internetového obchodu s tlačovými zostavami pre Pohodu. Touto cestou by som si rád urobil prieskum, aký máte na to názor, či je po niečom takom dopyt a aké by ste odporúčali ceny, aby boli prijateľné.

Vychádzam zo situácie, že v súčasnosti podľa mojich informácií takýto obchod s ponukou existujúcich zostáv neexistuje. Ak má zákazník záujem, môže si objednať zostavu napr. u firmy Stormware, kde sa k požiadavke pristupuje individuálne a zaplatí za zostavu od 16 do cca. 135 € bez DPH podľa časovej náročnosti úpravy zostavy. Vidím príležitosť v tom, že v internetovom obchode by sa mohli zostavy predávať lacnejšie s tým, že keď si danú zostavu kúpi viac zákazníkov, tak sa to môže niekoľkonásobne vrátiť.

Rád by som bol, keby ste sa vyjadrili, či by ste mali záujem v takomto obchode nakupovať, a aká cenová úroveň by bola pre vás akceptovateľná. Ďakujem.
Ziarowka
18.11.09,18:35
Ja by som túto možnosť uvítala.... mám aj ja niekoľko zostáv, s ktorými som sa veľmi natrápila, ale nie je to to pravé orechové... ale použiteľné :D . ale tým som chcela povedať, že by som si kľudne stiahla nejaké užitočné zostavky z netu.... bez námahy :D
ludo_centrum
18.11.09,19:57
a co je to ta "Pohoda"?
Onko
24.11.09,08:00
Ja by som túto možnosť uvítala.... mám aj ja niekoľko zostáv, s ktorými som sa veľmi natrápila, ale nie je to to pravé orechové... ale použiteľné :D . ale tým som chcela povedať, že by som si kľudne stiahla nejaké užitočné zostavky z netu.... bez námahy :D

Tak jeden zákazník je dosť málo, tak realizáciu tejto myšlienky zatiaľ odkladám. Momentálne pracujem na softvéri, ktorý by zabezpečoval import údajov z prenosného terminálu so snímačom na čiarové kódy a automatické vystavenie príjemky /výdajky / inventúry.


a co je to ta "Pohoda"?

Účtovný a skladový softvér.
Ziarowka
24.11.09,20:03
ocenujem vsetko, co komunikuje s Pohodou a skvalitni jej vyuzivanie .... :D