lopatkovec
13.10.09,21:37
Mozete mi prosim poradit, ktory casopis o byvani je podla vas najlepsi a preco?
arizona
13.10.09,19:52
Žiadny... sú riadne predražené a sú samá reklama.

Mne viac vyhovuje net. Nájdem vždy čo hľadám-články aj obrázky :);)
ksichtoska
14.10.09,16:30
Ja velmi rada kupujem Novy cas byvanie. Su tam super napady a nie je drahy. Vychadza raz za mesiac a nikdy sa neviem dockat kedy ho uz budu mat v stanku, aby som si ho mohla kupit.
peter kkk.
15.10.09,18:22
ja kupujem Design & Home od digestu. nie je az tak moc o byvani ako o doplnkoch a stylovosti a samozrejme patri k tym drahsim (u nas za 3.39 EUR ci kolko a v CR za 49CZK, hmmm)
ErikaDP
16.10.09,05:52
Mozete mi prosim poradit, ktory casopis o byvani je podla vas najlepsi a preco?
Neviem či sú najlepšie, to je individuálne , každý čitateľ hladá niečo iné.
Ja kupujem pravidelne PEKNÉ BýVANIE a Môj DOM. A z môjho pohľadu sa mi zdaju najlepšie kôli článkom - reportážam z hotových realizácií bytov a domov, kde bývajú popísané jednak požiadavky a skusenosti samotných majiteľov bytu , ale aj zhodnotenia od tvorcov - architektov a bytových dizajnérov, ktorí v článku upozornia na zaujímavé praktické detaily, nápady. A práve z tohto sme pri rekonštrukcii nášho bývania načerpali veľa námetov, postrehov, vylepšení, ktoré by nás inak nanapadli. A v týchto dvoch časopisoch bývajú aj exteriery, realizácie záhrad, často nenáročné na spracovanie ( t.j. nie zahrady "na kľuč" s predpestovanými trávnikmi, ale to čo si vytvorili sami majitelia ).
Kupujem aj LINIU, ale so zmiešanými pocitmi - pri každom druhom čísle si poviem že už nekupim, lebo je plné reklám, a ďaľšie číslo ma zas zaujme a je dobré.
Pri riešení našej kuchyne a kupelne sme kupovali aj špecializované časopisy "Svet kuchýň" a "Svet kupelní" z českej produkcie, ktoré nás zorientovali v tejto problematike. Samozrejme keby sme boli bližšie k väšším mestám, kde je veľká ponuka kúpelnových a bytových štúdií, tak časopisy by boli zbytočné, ale v našej situácii to nepovažujem za vyhodené peniaze, lebo cez časopisy sme získali prehľad.
Napr. aj pri kupe nábytku nám pomohol článok v časopise - mali sme z výstavy a z internetu vybraný konkrétny typ, ale boli sme na pochybách - nábytok z masívu s povrchovou úpravov len olejovanou, a potom sa v časopise objavila reportáž z domu zariadeného týmto nábytkom, kde majitelia popisovali skusenosti s použivanim a udržbou a celkovým pôsobením tohto nábytku v dome. A to nás len utvrdilo vo výbere.
andreaS
16.10.09,06:14
klasika Pekne byvanie, Moj dom, ale k staliciam patri aj cesky Dum a zahrada a to hlavne preto, ze v kazdom jednom cisle je aspon jeden dom s plochou strechou a stylovo nam je blizky. A este podla toho, co je vnutri kupujem Stavebnictvo a byvanie.

aj ked v poslednej dobe som si vsimla, akoby mali nachystanych 12 cisiel a len to obminali obrazkami... myslim tematicky nachystane cisla... lebo uz x-krat som citala napr. o vaniach a kupit drahu vanu podla ich vyberu nie je problem, podla mna by sa mali zamerat na lacnejsie varianty. Rovnako aj s doplnkami... doplnky tvoria samotny celok a ich vymena zmeni cely dojem z interieru a ked si prezriem ceny za doplnky pri clanku, tak sa mi az panenky prekrucaju... mam aj ja par drahsich kuskov, ale to su veci, kt. si kupim mozno raz za rok...

uvitala by som aj clanky typu "ako si vyrobit..." ...

inak mam velmi rada temu "navsteva" a obrazky z realneho interieru... odtial najviac cerpam inspiraciu...

reklamy mi az tak nevadia, pokial tvoria normalne percento z celeho casopisu a pokial su k veci...
Bionda
16.10.09,08:48
andrea , ale veď je na trhu časopis- Urob si sám... je tam naozaj pár zaujímavých vecí na inšpiráciu....
Čo sa týka pekného bývania a spol- bohužiaľ je to o tom- nakoľko poznám pár ľudí , čo tieto časopisy pomáhajú tvoriť, je to o tom, kto si zaplatí, v tých intenciách to aj je. Nie je to o objektivite!:D
andreaS
16.10.09,09:10
bionda: ja som mala skor na mysli ako si samy urobit dekoracie ;) nasi kupuju "urob si sam" ale neviem, zda sa mi ten casak obrazkovo a farebne velmi nezaujimavy, skor ako noviny... take tie kutilske tipy tam su, ale to, co hladam ja, nie :(
Bionda
16.10.09,18:06
Na internete je toho naozaj fúra :D:D:D , ale aj šikovníček pre deti :D:D:D občas tam nájdem veľa zaujímavostí :D:D:D
pachola
18.10.09,09:51
roky som kupovala český DOMOV,BYDLENÍ potom STRECHA nad hlavou/myslím,že teraz to je to living/ zo slovenských málo,iba tak pekné bývanie,zdá sa mi,že je to zamerané skôr pre tých horných desať tisíc,pre strednú a rodiny s malým príjmom to už vôbec nie je
teraz si na nete pozriem,čo chcem výber je veľký cez české ,nemecké,anglické a poľské stránky napr.
www.wohnidee.de...
www.livingathome.de...
www.living.cz...
www.housetohome.com.uk...
www.muratordom.pl .
www.deccoria.pl...
www.weranda.pl a mnoho iných
Lenka*1
20.10.09,08:36
ja pravidelne Pekne byvanie a potom podla obsahu, ak ma zaujme aj nejaky iny :) ale tiez zastavam nazor, ze internet je lepsi - najdem si akukolvek informaciu a tiez velmi vela inspiracii, ktore dokazem zrealizovat sama.
sandrina19
20.10.09,12:03
Nemate nejaku skusenost s nabytkovym e-shopom z Cadce?