vinny4
13.10.09,23:11
dobry den chcel by som sa spytat ako opravim chybu ked mozila mi stale vyhadzuje (not responding) a robi mi to skoro pri kazdej otvorenej stranke??

a druha otazka ? ako preinstalujem internet explorer ked mam windows 7 ultimate

vopred dakujem
mpca
14.10.09,08:09
Pre windows 7 je doladena verzia Firefox 3.6 prípadne 3.5.3,,,,

btw: ako chces preinstalovat IE??????
vinny4
14.10.09,10:32
no skusal som ten firefox ale nasiel som zatial len 3.6 1pre ale to je stale to iste ... a IE chcem proste obnovit stare nastavenia ale nieco take ....
sybila3
06.03.11,08:50
viete mi poradiť: mozila mi fungovala na NB ale teraz keď ju spustím mi vypíše že nedá sa pripojjiť, vôbec neviem kde je chyba, prístup na internet je a explorer funguje ale cez ten nerada chodím. Už som zmazala a preinštalovala novú ale stále vypisuje to isté???? súrne dík
Vlado40
06.03.11,09:03
no skusal som ten firefox ale nasiel som zatial len 3.6 1pre ale to je stale to iste ... a IE chcem proste obnovit stare nastavenia ale nieco take ....

Skús pre IE.Nástroje -Možnosti siete internet-Spresnenie-Obnoviť.
Vlado40
06.03.11,09:05
viete mi poradiť: mozila mi fungovala na NB ale teraz keď ju spustím mi vypíše že nedá sa pripojjiť, vôbec neviem kde je chyba, prístup na internet je a explorer funguje ale cez ten nerada chodím. Už som zmazala a preinštalovala novú ale stále vypisuje to isté???? súrne dík

Aký máš antivírovi program.Skús si ho vypnúť ,možno že to blokuje firewall.
Vlado40
06.03.11,09:50
Fero11
06.03.11,12:37
viete mi poradiť: mozila mi fungovala na NB ale teraz keď ju spustím mi vypíše že nedá sa pripojjiť, vôbec neviem kde je chyba, prístup na internet je a explorer funguje ale cez ten nerada chodím. Už som zmazala a preinštalovala novú ale stále vypisuje to isté???? súrne dík
Obcas sa to stava, ze FF prejde do offline rezimu, tak skus sa pozret do subor -- a ci tam nie je fajka pracovat v rezime offline
sybila3
09.03.11,08:59
no trápila som sa s tým pol dňa a potom to samé naskočilo, porazí ma.
Juraj Tlach
09.03.11,09:23
To by chcelo vidieť...pozri v antivire, či nie je vo firewalle zakázaný Firefox, potom skús firewall windowsu.Asi to ofline nemáš, skús nastavenia -sieť vo firefoxe. Ak si skúsila všetko, preinštaluj ho.A to tak, že odinštaluješ najprv starý, potom vypaž temp a taktiež vymaž v skrytých "data ap." zložku "mozila".A potom nainštaluj.A k preinštalovaniu ie:
http://www.browserchoice.eu/BrowserChoice/browserchoice_sk.htm