babylon1961
14.10.09,08:20
Dobrý deň.
Kúpil som dvd prehrávač Orava 602.Chcel by som sa spýtať,či sa dajú pripojiť reproduktory Labtec repro Arena 685,5.1 k prehrávaču.Skúšal som to a nejako to nejde.Vedeli by ste ako na to?A ak sa nedajú pripojiť,tak my aspoň poraďte aké reprá sa dajú k danému prehrávaču pripojiť a ako(schéma)som laik.
Ďakujem
mpca
14.10.09,08:01
ako to "nejde"???
neviem aké má výstupy tá orava (odfotiť zadný panel) a takisto aké sú koncovky na repro (odfotiť),,, a pošpekulujeme...
misoft
14.10.09,18:05
Popis produktu:
Rozšírený multimediálny systém 5.1 s plochými reproduktormi. Subwoofer Max-X s vysokým kmitočtovým zdvihom ponúka čisté a hlboké basy, subwoofer v drevenej skrini a s basreflexovým otvorom poskytuje plné hĺbky bez zkreslenia. Priestorový zvuk 5.1 ponúka lepší zážitok pri hraní hier, počúvaní hudby a sledovania filmu na počítači. Elegantný design s tenkým profilom zaisťuje optimálny zvuk a zároveň úsporu miesta. Samostatné prvky ovládania hlasitosti a subwooferu umožňuje nastaviť zvuk podla potrieb uživatele. Podpora pre Windows® a Mac®.


Specifications

* Total RMS power: 26.5 watts RMS (6W x 2, + 15W)
* Peak power: 53 watts
* Frequency response: 48 Hz — 20 kHz
* Satellites: 2.75" high excursion driver
* Subwoofer: 5" Max-X ported band pass driver
* Speaker dimensions: (H x W x D)
* Center Speaker: 6" x 4" x 2.25"
* Satellites: 7" x 4" x 2.25"
* Subwoofer: 7.5" x 10.5" x 6"
* Signal to noise ratio: >80db

On che pripojiť 5.1 repro súpravu pre počítače k DVD prehrávaču? :confused: . Mám dojem, že ťažko. Repro súprava má vstupy riešené jack kolíkmi, DVD prehrávač má väčšinou audio výstupy ako cinch. Fyzicky nemožné (potrebné úpravy) nezaručená kvalita prehrávania zvuku (výstupný výkon Labtecu je dosť malý) vo väčšej miestnosti.
mpca
14.10.09,20:07