alana.j
14.10.09,09:37
Ahojte poraďáci,
plánujem v paneláku vymeniť dvere aj so zárubňami. No pri návšteve 4 firiem som prišla k záveru, že je to príliš drahé, v ponuke nie je rám, ktorý som si vybrala vo vhodnej farbe. A ešte som sa ani nerozhodla, z ktorého materiálu ich kúpiť. Nemáte viacročné skúsenosti s materiálmi, ktoré sú na trhu ? Neviete poradiť nejakú dobrú a tiež lacnejšiu firmu ?
Ďakujem. Alena
Martin Mocko
14.10.09,07:42
Ahojte poraďáci,
plánujem v paneláku vymeniť dvere aj so zárubňami. No pri návšteve 4 firiem som prišla k záveru, že je to príliš drahé, v ponuke nie je rám, ktorý som si vybrala vo vhodnej farbe. A ešte som sa ani nerozhodla, z ktorého materiálu ich kúpiť. Nemáte viacročné skúsenosti s materiálmi, ktoré sú na trhu ? Neviete poradiť nejakú dobrú a tiež lacnejšiu firmu ?
Ďakujem. Alena


Interierové alebo exterierové?
lijana1
14.10.09,15:28
akosi sa neviem dopatrat z ktorého regionu pochadzas
alana.j
14.10.09,16:33
interiérové a bývam v Bratislave-Petržalke.
fonzerelli
14.10.09,17:31
My sme vymenili tiez dvere v panelaku.Mame dyhovane dvere TARUGO od SAPELI cca 530 EUR za jedny komplet so zarubnou
alana.j
15.10.09,10:38
trochu drahé pre mňa.
Chobot
15.10.09,10:50
trochu drahé pre mňa.

A aká je tvoja max. cena za komplet?
Martin Mocko
15.10.09,11:20
trochu drahé pre mňa.

Keď si napočítaš cenu dverí, zárubne, kovania a zámok a niekoho, kto ti to zapraví - nižšiu cenu ani veľmi nezoženieš.
Ja som dával iba renovovať dvere (mimo zárubne) a cena bola má pocit 6500SKK/ks.
alana.j
15.10.09,17:07
nemám maximálnu cenu, v TPD mi napočítali 10 tisíc za komplet, ale laminátové. Obývačkové dvojkrídlové za 30 tisíc komplet. Vyzerajú síce dobre, ale nevybrala som si farbu.
Chobot
16.10.09,07:01
nemám maximálnu cenu, v TPD mi napočítali 10 tisíc za komplet, ale laminátové. Obývačkové dvojkrídlové za 30 tisíc komplet. Vyzerajú síce dobre, ale nevybrala som si farbu.

Pred cca 6 timi rokmi sme my kupovali v Koratexe. Vtedy nás vyšli cca 7-8 tisíc komplet, ale sú pekné, farba čerešňa. Zaujímavé, že zárubne boli drahšie ako dvere (dvere 3000, zárubne cez 4000).

Inak podobné, ako naše, som videl aj v Prespore.
lilusa 0
18.02.10,13:36
Dvere sa daju zohnat aj lacnejsie.Foliovane dvere mozes mat za 197,-za komplet aj s robotou a su s peknym dizajnom laminatove su za 299,-aj s robotou zalezi to vsetko od vzoru dveri pozri na dverexplus.sk
axbx
19.03.10,17:17
Veru nieco to stoji a nemalo, okolo 500 Eur je to dost, bohuzial. Lenze trba ocelovy ram, zlodeji vedia preco je ram dolezity a ocel. vo dverach. Robite to pre vasu bezpecnost. Ved mozete si nechat tie papierove. No hroza a tie vzoky zamkov, to uplne zlodeji otocia ako keby to bolo nic. resp co mozu tie papierove, vyzeraju ale nechrania, bohuzial.