janaGT
14.10.09,11:53
v NAY Trnava majú za 66,- eur tento kávovar:
aj v čiernej farbe.
Včera som ho kúpila.
http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=48622006
ajka5
14.10.09,10:13
Ak si kupila za tu sumu čo uvadzaš, tak si kupila velmi dobre. Ja ho mám už skoro 2 roky (keď bol novinkou na trhu) a som s ním max. spokojná. Aj ked sa kupujú do neho kapsule a to niečo aj stojí, ale chuť dobrej kávy aj čosi stojí. Moje oblúbené su všetky druhy Espressa a Chococino. Manželovi zasa vyhovuje Latte Macchiato. Ale chcela by som skusit novinku (dostat ju velmi malo, ale maju ju priamo na sklade - a tak som si ho aj objednala) Mocha. Tak dúfam ze ti z toho kavička bude chutiť. :-)
Zdenka 0705
14.10.09,10:19
To sa varí káva len z tých kapsúl? Normálna mletá nie?
janaGT
14.10.09,10:19
Ak si kupila za tu sumu čo uvadzaš, tak si kupila velmi dobre. Ja ho mám už skoro 2 roky (keď bol novinkou na trhu) a som s ním max. spokojná. Aj ked sa kupujú do neho kapsule a to niečo aj stojí, ale chuť dobrej kávy aj čosi stojí. Moje oblúbené su všetky druhy Espressa a Chococino. Manželovi zasa vyhovuje Latte Macchiato. Ale chcela by som skusit novinku (dostat ju velmi malo, ale maju ju priamo na sklade - a tak som si ho aj objednala) Mocha. Tak dúfam ze ti z toho kavička bude chutiť. :-)

cena je 132,- a paltili sme 66,- Pýtala som sa, že prečo je taká cena a že mali veľkú objednávku a nakoniec ju zákazník neprebral, tak sa potrebujú toho zbaviť. Tie vzorky káv čo sú priložené majú spotrebu do 12/09, možno aj preto tá polovičná cena. A je k tomu ešte zabalená 1 šálka s tanierikom aj jeden vysoký pohár a tie náhrady, tých neviem koľko bolo, pozeral to manžel.
ajka5
14.10.09,11:00
Len z kapsúl. Ale stojí za to. :)
ajka5
14.10.09,11:02
Vzdy k tomu bolo skušobné kapsule a aj tanierik so šálkou. Bolo to ked sme to kupovali my a po nas o rok to kupili známi, tak tiez s menovaným prislušenstvom.
Chobot
15.10.09,10:13
v NAY Trnava majú za 66,- eur tento kávovar:
aj v čiernej farbe.
Včera som ho kúpila.
http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?pid=48622006

Keby tie kapsule neboli tak drahé, tak by to aj stálo za to. Je to ale celkom dobré riešenie pre firmy, kde sa tým zamedzí roztrúseniu kávy po dreze a otázke, kto to uprace... :rolleyes:
Stanislav 1975
15.10.09,10:16
Keby tie kapsule neboli tak drahé, tak by to aj stále za to. Je to ale celkom dobré riešenie pre firmy, kde sa tým zamedzí roztrúseniu kávy po dreze a otázke, kto to uprace... :rolleyes:

Ale dobrá kávička bola z toho,ja keď som bol v Carrefoure a v objekte je aj Nay-ka,tak vždy som zbehol na ochutnávku...:):):)