Lucia K.
14.10.09,22:44
Ahojte poraďáci. Má niekto MP4 prehrávač mivvy record L6? Po nahratí hudby a videa do prehrávača sa mi tieto súbory nahrali nielen do priečinkov kam patria, ale i do e-booku, do fotiek, súborov, jednoducho všade :eek:. Kde som urobila chybu :confused: Tým pádom mám plnú pamať! Ďalej neviem, ako môžem vymazať tieto súbory z jednotlivých priečinkov a ako celú flash pamäť:confused: Vopred vďaka za rady.
tomas67
16.10.09,16:34
Najlepšie bude, ak celú mp4 preformátuješ cez pc, a bude to, potom si tam už iba popridávaj čo chceš, prípadne si tam vytvor aj ďalšie podpriečinky.
Lucia K.
20.10.09,19:44
Tak vďaka. Teraz mám zase ďalší problém. Niektoré súbory mi nechce nahrať, aj keď mám ešte volné miesto v pamäti. Čím to je? Je tam nejaký iný formát, ktorý tento prehrávač nepodporuje, či čo? Ako to mám zmeniť?
tomas67
21.10.09,14:23
Napíš mi sem presný model mp4-prehrávača, a presný typ súboru čo tam chceš dať - je to mp3, alebo obrázok?....napíš sem viac informácii, lebo z tohoto ti ťažko pomôžem.
luigi72
21.10.09,16:26
Ako som zistil, mivvy record L6 2,8" 4GB podporuje audio formaty MP3 a WMA, video format MPEG-4 (AVI), prehliadanie obrazkov jpeg a jpg, ma zaznamnik, FM radio, citacku e-bookov a podporuje aj hry.

Citala si manual?

Aky mas presne problem?