kozlíček
15.10.09,13:46
Ahojte!Prosím Vás o pomoc,resp.radu.Mám digitálnu kameru Panasonic NV-GS 15EGE a chcel by som si z nej,resp.z pásky DVC napáliť DVD-čko.Pri kamere je návod len na prehratie na VHS pásky.Dá sa napáliť aj DVD-čko,len neviem ako.Preto prosím toho,kto to vie,keby bol taký dobrý a poradil mi ako nato.
Vopred všetkým ďakujem a prajem všetko dobré!

p.s.že sa to dá som sa presvedčil sám,pri jednom rozhovore,či by sa to dalo mi jeden pán povedal,že mi to napáli,aby som mu dal len pásku.o dva dni mi ju suseda vrátila,že mi ju u nej nechal ten pán.napálené DVD-čko je perfektné,len po tom pánovi ako by sa zlahla zem.
Fero11
15.10.09,12:09
Najprv dostan video z pasky do PC (predpokladam, ze to komunikuje cez firewire, ak nie, tak to pojde na VHS a cez TV kartu do PC)
Ak to budes mat pytaj sa dalej
diry
15.10.09,15:32
Ja si všetky videá robím cez Pinnacle Studio vrátane menu, titulkov,ozvučenia...Je to jednoduché a v češtine.
pistik71
15.10.09,20:55
Potrebujes kabel na prepojenie s pocitacom (bud firewire alebo usb), ovladace od kamery nainstalovat do PC a este nejaky program na spracovanie videa (napriklad Pinnacle co spomenul diry, ale to je na zaciatocnika dost zlozite, existuju aj jednoduchsie sw)
kozlíček
16.10.09,10:35
diry ahoj!prosím ťa "preložil by si mi to"do slovenčiy"ako sa dostať k Pinacle Studio atď.,aby som to pochopil.Totiž nie som žiadny profík.Jednoducho prosím ťa o postup krok za krokom.
ďakujem,prajem všetko dobré!
Chobot
16.10.09,12:10
diry ahoj!prosím ťa "preložil by si mi to"do slovenčiy"ako sa dostať k Pinacle Studio atď.,aby som to pochopil.Totiž nie som žiadny profík.Jednoducho prosím ťa o postup krok za krokom.
ďakujem,prajem všetko dobré!

Ako sa dostať k Pinnacle Studio? To je softvér a ten si musíš kúpiť.
kozlíček
17.10.09,11:50
Ako sa dostať k Pinnacle Studio? To je softvér a ten si musíš kúpiť.
Ďakujem ti,budem na tom makať.Keď sa k tomu dostanem môžem ťa poprosiť čo ďalej?Prajem príjemý zvyšok víkedu.Ahoj!
diry
17.10.09,13:33
Poslal som ti súk. správu - daj vedieť. Inak pred tým, než sa rozhodneš, tak si preštuduj návod na Pinnacle Studio 12 (je v češtine) - vytvoríš si názor a budeš v obraze: či máš chuť a techniku (PC). Návod je na tejto stránke: http://exac.cz/exac/pdf/Studio12.pdf
kozlíček
07.11.09,11:44
Poslal som ti súkromú správu.