PeterA123
15.10.09,19:54
Ahoj, mám podobný problém ako tu už bol pár krát rozoberaný. Zakladám malú s.r.o. a potreboval by som niekoho na spracovanie ekonomickej agendy. Rád by som to nechal na odborníka, ktorý už má praktické skúsenosti s podvojným účtovníctvom. Vieme mi odporučiť niekoho ?

Predbežne základné parametre.
Firma - 1 vlastník, bez zamestnancov.
cca - 2-5 položiek / mesiac + štandardné výdavky.

Vopred ďakujem.
S pozdravom
Peťo
Johanka
15.10.09,18:00
To "cca" je riadna šifra :). Ak hľadáš účtovníka na tomto fóre , napíš odkiaľ si .
PeterA123
15.10.09,18:32
Jaj, prepáč na to som pozabudol :) Som z Bratislavy aj firma bude v Bratislave. Samozrejme môže byť aj z okolia. ;)
padro
15.10.09,18:54
2-5 položiek / mesiac? tak to si moc neviem predstavit :D mimotemy
luigi72
15.10.09,19:18
Tými položkami mylne myslí asi počet vystavených faktúr za mesiac.
Lianka
15.10.09,19:18
2-3 - to su akurat tak polozky bankovych poplatkov na bankovom vypise. :D Zazila som v minulosti takych: "Ja mam toho malo, to mate za 5 minut hotove..." a doniesol hrbu dokladov :eek:.

Nic v zlom, Peter, ale neuctovnik tazko odhadne pocet poloziek (niektore doklady vytvara sam uctovnik) a mnozstvo prace, ktore uctovnik ma. Ja som nedavno zistila, ze viac casu mi zaberie poradenstvo klientom, ako samotne uctovanie - to mam raz dva :rolleyes:.
PeterA123
16.10.09,05:03
Ahojte,
ďakujem za reakcie :) Presne s týchto dôvodov chcem nechať účtovníctvo na skúsených. Každý sa vyznáme v tom svojom obore.. Čo sa týka tých položiek, tak áno. Myslel som vystavené faktúry. Ostatnú agendu, okolo položiek ozaj netuším, preto som dal hrubý začiatočnícky odhad.
A prikláňam sa k názoru, že ozaj viac času berie poradenstvo ako účtovanie. Práca s ľudmi býva rôznorodá :)
Prajem príjemný deň Vám všetkým.
vistero
01.02.10,07:48
Dobry den, citala som Vasu diskusiu. Podarilo sa Vam najst uctovnika?Ak nahodou nie, mala by som zaujem.