Valcake
15.10.09,21:29
Prosím poraďte!!! Cez Int.Exp. sa neviem napojiť na PORADU a iné. Otvorí sa mi okienko, že požadovaná web.str. nie je dostupná v režime offline. Prepnem na online a vtedy sa mi otvorí okienko: Telefonické pripojenie a tam je: Pripojiť na HUAWEI 3G Orange internet. Neviem čo s tým, lebo ten je môj mobilný internet a to asi vymazať nemôžem, lebo mi nepôjde. Robí sa mi to odvtedy čo mi zaviedli Fibernet. Mám router DLink /DL-524/ Podotýkam, že cez Mozillu Firefox ide bez problému. Chcela by som, aby to išlo aj v IE. V čom je problém ? Prosím, poraďte, ale ako pre laika. :(:) Ďakujem za každú odpoveď.
alla66
15.10.09,19:56
Prosím poraďte!!! Cez Int.Exp. sa neviem napojiť na PORADU a iné. Otvorí sa mi okienko, že požadovaná web.str. nie je dostupná v režime offline. Prepnem na online a vtedy sa mi otvorí okienko: Telefonické pripojenie a tam je: Pripojiť na HUAWEI 3G Orange internet. Neviem čo s tým, lebo ten je môj mobilný internet a to asi vymazať nemôžem, lebo mi nepôjde. Robí sa mi to odvtedy čo mi zaviedli Fibernet. Mám router DLink /DL-524/ Podotýkam, že cez Mozillu Firefox ide bez problému. Chcela by som, aby to išlo aj v IE. V čom je problém ? Prosím, poraďte, ale ako pre laika. :(:) Ďakujem za každú odpoveď.
cez IE sa neprihlásim na Poradu ani ja...používam Mozillu Firefox:) dôvod nepoznám...tiež som zvedavá
pistik71
15.10.09,20:46
V IE ju treba definovat ako bezpecnu stranku - Nastroje - Moznosti - zalozka Zabezpecenie - Doveryhodne lokality - a pridat ju do zoznamu (len treba odskrtnut Ziadat overenie...)
Valcake
16.10.09,22:51
file:///C:/Users/Uzivatel/Desktop/Sn%C3%ADmka009-7.jpgProsím, môže mi niekto pomôcť ! :mee: V IE sa nemôžem napojiť na nič kvôli týmto okienkam. Skúšala som to zmeniť na online v,, nástroje,, ale nedarí sa mi to. Horšie, že mi to vyskakuje aj v Mozille. Tam ale po klic.zmizne. Skúste mi poradiť,prosím. Z Vašich rád /aj keď iným/ som sa veľa naučila. Veľmi Vám ďakujem!
domenico.office
17.10.09,12:39
Skús zmeniť v IE nastavenie pripojenia. Otvor si IE, v menu Nástroje... Možnosti siete internet... karta Pripojenia... a zmeň (nastav)... Nikdy sa nesnažiť pripojiť. Malo by to takto fungovať. To v tom prípade, ak máš predvolený modem HUAWEI 3G Orange.
Valcake
18.10.09,13:09
Keď dám -nikdy sa nesnažiť pripojiť, bude mi fungovať HUA 3G modem? Mám aj mob. intern a teraz skúšobne aj Fibernet na optický. káb. teda WIFI. Keď všetko vymažem, ako sa budem pripájať? :( Dík
Viem, že je to otázka ako pre deb... ale čo už. Musím sa to odniekadiaľ naučiť
domenico.office
18.10.09,14:19
Je tam viacero možností, aj taká, ako je: "snažiť sa pripojiť, keď neexistuje pripojenie na sieť". Ak je znázornená v tom okienku aj nejaká iná sieť, tak tú si daj ako predvolenú, modemu priradíš inú vlastnosť, ak neexistuje iná sieť, bude sa snažiť pripojiť modem. Nikde som nepísal, že máš niečo mazať z toho okienka.
Valcake
18.10.09,17:48
No veď práve, ja tam mám ako predvolenú HUA.3G a nič iné. Skúšala som čo si mi poradil, ale nič sa nedeje. Ako tam dať bezdrôtovú sieť? Som ja ale :mad: No možno už bude fungovať.Zabudla som totiž prepnúť na online. Aj tak neviem, prečo ma to stále vyhadzuje.
domenico.office
18.10.09,18:11
Na obrázku vidíš, ako to mám.... mám mobilný net a v práci sa pripájam cez wifi a funguje mi to bez problémov. Fibernet sa tam nemusí zobrazovať. IE si pamätá, že si sa pripájala cez modem a preto ho stále hľadá. Poprípade odinštalovať modem, pripojiť sa na na net cez IE prostredníctvom fibernetu a potom nainštalovať modem. Nič iné by som nerobil v tomto. Neviem, či ti je nutné, aby si používala IE, ja robím roky v nete a poviem ti, že len raz som potreboval IE, lebo formulár bol robený presne len pre IE a v Mozille nefungovali activeX prvky danej stránky. Takže úplne mi stačí Mozilla, rýchlejšia, bezpečnejšia, priateľskejšia.....Na IE rád zabúdam.
Valcake
18.10.09,23:19
Ďakujem za pomoc!;) O.K. Budem používať Mozillu, len v IE som mala plno vecí v obľúb.položkách, tam som sa rýchlo dostala a v Mozille to zatiaľ neviem tak rýchlo dať na panel,ale skúsim prehľadávať. Ešte raz dík.
domenico.office
19.10.09,05:38
...potom by som ti doporučil, ako prvé nainštalovať si do Mozilly doplnok na automatické zálohovanie záložiek (ale nie len záložiek, je tam viac možností), s názvom FEBE. Nainštaluješ si ho odtiaľto (http://www.mozilla.sk/rozsirenia/febe/).