Slávka33
16.10.09,07:45
Prosím o radu, potrebujem vyplniť tlačivo stiahnuté z tlačív SP Evidenčný líst SZ a neumožňuje mi vo vymeriavacom základe použiť desatinnú čiarku pri sume v EUR. Nevie niekto ako tam mám zadať centy? Ďakujem.Slávka
katka50
16.10.09,05:55
Prosím o radu, potrebujem vyplniť tlačivo stiahnuté z tlačív SP Evidenčný líst SZ a neumožňuje mi vo vymeriavacom základe použiť desatinnú čiarku pri sume v EUR. Nevie niekto ako tam mám zadať centy? Ďakujem.Slávka
Neviem, mne to ide v pohode. Zadala si r. 2009 ? Lebo v poznámke je, že iba od tohto roka to systém umožňuje.
KlaudiaKK
16.10.09,07:10
Prosím o radu, potrebujem vyplniť tlačivo stiahnuté z tlačív SP Evidenčný líst SZ a neumožňuje mi vo vymeriavacom základe použiť desatinnú čiarku pri sume v EUR. Nevie niekto ako tam mám zadať centy? Ďakujem.Slávka
Od januára 2009 tam musíš dať desatinnú čiarku t.j. VZ musí byť napr.: 500,23 v softwari účta mi to ide v pohode ak to vypisuješ ručne tak ju tam daj inak ti to sociálka vráti resp. bude vracať donekonečna aby si opravila ELDZ dvojmo a zaslala späť so sprievodným listom.
Kolejová
16.10.09,07:18
Je potrebné stiahnuť si nové tlačivo zo stránky SP. Tam to od roku 2009 funguje, do roku 2009 musí byť suma v celých SK.
Martasch
16.10.09,08:00
Skús použiť tlačivo v prílohe.
Slávka33
16.10.09,08:42
Ďakujem, už mi to ide ste zlatí, že takto rýchlo reagujete. A nemáte niekto skúsenosti s koeficientom? Mám firmu, ktorá používa koeficient a kúpila budovu. Fa je z DPH, podlieha kúpa HM koeficientu? Neviete niekto náhodou?
Daggmar
16.10.09,09:55
Ďakujem, už mi to ide ste zlatí, že takto rýchlo reagujete. A nemáte niekto skúsenosti s koeficientom? Mám firmu, ktorá používa koeficient a kúpila budovu. Fa je z DPH, podlieha kúpa HM koeficientu? Neviete niekto náhodou?

Nie si mimo témy ? mimotemy
Muška
16.10.09,10:22
Celá téma je mimo , lebo je zadaná v:
Zákony, tlačivá, aktuality :
Zákony, vyhlášky, usmernenia a pod. týkajúce sa dani z pridanej hodnoty.
Slávka33
17.10.09,10:27
Tak prepáčte idem sa pohrabať v porade, či tu je takáto téma a možno sa niečo dozviem.