AcapulcoGOLD
16.10.09,14:58
Resp. potrebujem na zalozenie I.O. priestory, sklady? Chcem predavat uzavrete kvalitne vino. Dakujem
Chobot
16.10.09,13:21
Resp. potrebujem na zalozenie I.O. priestory, sklady? Chcem predavat uzavrete kvalitne vino. Dakujem



V prvom rade musíš mať sídlo firmy, aby si sa mohol vôbec zaregistrovať v OR. Samotné skladové priestory nikoho nezaujímajú, či ich máš alebo nie. Ale kde budeš mať to víno uskladnené? Odkiaľ ho budeš posielať?
AcapulcoGOLD
16.10.09,13:37
Mal by som ho uskladene v pivnicnych priestoroch rodinneho domu, teda u mna doma. V podstate som si chcel prevadzku otvorit v pivnici, ale mam nizku svetlu vysku a hygienici mi to nepovolia, preto som sa rozhodol pre I. O. Teda preto by ma zaujimalo ci musim mat vyhradene priestory pre obchod, fakturaciu a podobne.
AcapulcoGOLD
16.10.09,21:32
Dobrý deň, stále neviem, či potrebujem na fakturáciu nejaké priestory. Stačí keď chod celého obchodu riadim "z domu"? Kedže ho mám uvedený ako sídlo firmy. SÚRNE! ĎAKUJEM
Stanislav 1975
16.10.09,21:57
Dobrý deň, stále neviem, či potrebujem na fakturáciu nejaké priestory. Stačí keď chod celého obchodu riadim "z domu"? Kedže ho mám uvedený ako sídlo firmy. SÚRNE! ĎAKUJEM

Acapulco,ale však chobot ti správne odpovedal-nie,nemusíš mať skladové priestory...
AcapulcoGOLD
17.10.09,09:44
Pani, dakujem Vam velmi pekne za rady. Este by som ale mal jednu otazku. Potrebujem sa po zalozeni internetoveho obchodu niekam zaregistrovat s jeho prevadzkou?? Pripadne su na I.O. nejake predpisy, alebo regulativy??

ĎAKUJEM