MySpace
16.10.09,20:17
Co si myslite o rade TimeLine od spolocnosti Acer? Mate s nejakym z nich skusenosti? Planujem si totiz kupit notebook a spominali mi, ze su kvalitne...

Mna len na nich zaraza procesor, teda, ze zvykne mat 1,4GHz a tenucke tlacitka (tam by mohol byt problem s pisanim, aspon myslim). Neviem, ci CPU nesposobi sekanie kompu, zvlast ked by som ho chcela pouzivat i pri prehravani filmov a videa + na inu pracu...

Foto:
http://www.alza.sk/Galery/ShowImage.asp?iditem=137488&fd=f3&cd=NC252c2

alebo
maurer2
17.10.09,03:35
Mám Acer a som snim zatial spokojny ten procak co tam pisu je troska pomalsi ale nemalo vy to vadit, ale ak si nepotrpis na numericku klavesnicu v samostatnej casti tak sa skus pozriet na tento model za menej penazi ponuka viac 2.1Ghz proc a disk 320GB a ked planujes filmy priestor sa vždy hodi :) tak isto ho maju v ALZA a usetris 1OO€ Notebook ACER Extensa 5430-653G32MN/ A X2 QL65/ 15.4" CB 1280x800/ 3GB/ 320GB 5.4k/ DVD/ WF/ BT/ CAM/ HDMI/ VIS HP
precept13
18.10.09,12:02
No mam zopar skusenosti s Acermi, jednu pozitivnu druhu negativnu, ale o tom tu nejdem pisat.V podstate sa jedna o Low-end,hlavne koli CPU, a grafike,ale na multimedia(DVD,...),a internet je v pohode, na narocnejsiu graficku pracu to nebude to prave zelezo, preto by som sa radsej pozrel po niecom inom,ak sa Vam jedna o mobilitu tak nejake modely od DELL,IBM,Toshiba,or HP,ale tento laptop sa zda byt tiez dobra volba co sa tyka mobility, pretoze ma dost dobru vydrz baterie a slusnu vahu.
pistik71
19.10.09,19:25
No ja s Acerom dobre skusenosti nemam, hlavne s lacnymi modelmi, kde spada aj tvoj vybrany. Slabe materialy.