sisulasisa
17.10.09,16:20
Dobrý deň.Chcem poprosiť o radu.Syn si aktivoval Face book a tam ho vyzvalo na zadanie čísla mobilu na mobilný Face book.samozrejme topotvrdil a došiel mu na telefon kod,ktorý zadal .Chcem vedieť,či teraz bude platiť nejaké poplatky alebo nie.Ďakujem.
xxxpower2
17.10.09,14:46
Nie som si sity ale asi iba za pripojenie na internet.A tam zalezi ci ma aktivovany daky datovy program alebo mu to pojde cez vytacanie a to stoji cca 0.10-0.20€ za minutu.....
dalid
17.10.09,17:16
Telefonne cislo bolo nutne zadavat?:eek: Skvely sposob ako sa dostat k telefonnym cislam ludi.... :confused:
alla66
17.10.09,18:41
Dobrý deň.Chcem poprosiť o radu.Syn si aktivoval Face book a tam ho vyzvalo na zadanie čísla mobilu na mobilný Face book.samozrejme topotvrdil a došiel mu na telefon kod,ktorý zadal .Chcem vedieť,či teraz bude platiť nejaké poplatky alebo nie.Ďakujem.
tiež som si aktivovala Facebook Mobile ...je tam upozornenie : *Facebook si neúčtuje žiadne poplatky za túto službu. Účtujú sa štandardné sadzby za sms správy. ...nechám sa prekvapiť, prípadne si túto službu zruším
sisulasisa
17.10.09,20:35
Veľmi pekne ďakujem všetkým