Samsara
18.10.09,11:28
Ahojte,chcela by som sa opýtať,či máte niekto skúsenosti s užívaním kolostra,je to na podporu imunity,minule bola v ,,Dámskom magazíne na STV1" téma,týkajúca sa kolostra a velmi ho vychvalovali ,,ako zázrak alternatívnej medicíny",tak by ma zaujímali všetky Vaše ,či už negatívne,alebo pozitívne skúsenosti s týmto prípravkom.
Na internete som si niečo o tom našla,ale radšej uvítam osobné skúsenosti,či je to naozaj také dobré,alebo iba zbytočné vyhodenie peňazí.
Ďakujem.
ja.nus.ka34
18.10.09,10:24
Tak ja som tiez len pocula o nom,v casopise LR....a je poriadne drahe....tiez by som rada pocula nejake nazory
Rozalka
18.10.09,12:43
Ja tom užívam, a asi mám šťastie alebo to asi fakt zaberá. Mala som kontakt so žltačkou a nič ... (to si ťukám na drevo)
evelien
18.10.09,13:24
manzel dostal z toho hnacku :D - to bol jediny vysledok kolostra. zdravotne problemy neustupili.
Kováčka
21.10.09,08:12
Poznám ... užívam ... super. Je síce "zázračné", ale v úplne inom význame. Nefunguje tak, že si dáte lyžičku a všetky zdravotné problémy, na ktorých ste "pracovali" roky sú fuč. Nič také na svete neexistuje! A ak také hľadáte, tak s tým rýchlo prestaňte a zverte sa do rúk "ozajstných" lekárov...
Ak manžel dostal hnačku, tak buď nedodržal dávkovanie, alebo má v črevách nejaký problém, o ktorom ani netušil ...
evelien
21.10.09,09:23
Zacal to uzivat po tom, co lekari nevedeli, co mu je. Az po niekolkych mesiacoch prisla diagnoza - chronicka unava. Zabrali az ine lieky (nie volnopredajne) na posilnenie imunity. Ja osobne nedoverujem takymto vitaminovym a vyzivovym doplnkom. Ako hovori moj znamy, ktory uz roky pracuje ako reprezentant farmaceutickej firmy - 90% tychto doplnkov na nasom trhu su placebo.
Rozalka
21.10.09,17:31
Zacal to uzivat po tom, co lekari nevedeli, co mu je. Az po niekolkych mesiacoch prisla diagnoza - chronicka unava. Zabrali az ine lieky (nie volnopredajne) na posilnenie imunity. Ja osobne nedoverujem takymto vitaminovym a vyzivovym doplnkom. Ako hovori moj znamy, ktory uz roky pracuje ako reprezentant farmaceutickej firmy - 90% tychto doplnkov na nasom trhu su placebo.
Reprezentant farmaceutickej firmy ponúka svoje produkty, prečo by chválil "placebo".
A všetci vieme, ako to chodí vo farmaceutickom priemysle.
evelien
22.10.09,05:46
:-) ved prave to, ze to vsetci vieme, rozculujeme sa, ake je to vsetko drahe, ale zdravie je dobry biznis...