anakonda
18.10.09,15:08
Dobrý deň,
prosím Vás, poradili by ste mi? Podnikateľský subjekt platí štvrťročne preddavky na daň z príjmu. Je potrebné o tom zasielať daňovému úradu nejaké hlásenie, alebo oznámenie, prípadne aké?

Veľmi ďakujem
evina
18.10.09,15:29
Dobrý deň,
prosím Vás, poradili by ste mi? Podnikateľský subjekt platí štvrťročne preddavky na daň z príjmu. Je potrebné o tom zasielať daňovému úradu nejaké hlásenie, alebo oznámenie, prípadne aké?

Veľmi ďakujem

Nie ...ani v prípade FO, ani v prípade PO.
ekopo
18.10.09,15:47
stačí sa riadiť zákonom o dani z príjmu § 34 v prípade FO a § 42 v prípade PO....
anakonda
18.10.09,19:15
Ďakujem vám, ukľudnili ste ma. pôvodne som v zákone tiež nič podobné nenašla, ale kolegyňa ma znepokojila, tak som začala pochybovať... ešte raz vdaka