helicka
18.10.09,18:27
Ahojte poradáci...kedže ste mi už niekolkokrát pomohli,obraciam sa na vás aj tentoraz...Hladám "šikovné ruky"...také čo mi vymenia rozbité sklo na dverách sprchového kúta...len tak z ničoho nič sa mi v jeden podvečer/bola som sama doma/žiadne behanie,búranie,alebo drgnutie, to sa nekonalo/ sa mi rozletelo na dlažbu rozfrckané na márne kúsky,takže kúpelna vyzerala akoby tam boli rozsypané diamanty/škoda,že nie:-)/...zvyšky sme už odstránili,len vyvstal problém čo s tým dalej či to pôjde vôbec opraviť a kde nájdem niekoho šikovného,ktorý to opraví.Jedná sa o Bratislavu,tak poprosím o majstra z tohto okolia,poprípade Pezinok,Stupava.dakujem
arizona
18.10.09,20:00
Skús sa obrátiť na predajcu, alebo výrobcu.
Sklá nie je problém vymeniť, robí sa to bežne
KEJKA
18.10.09,20:39
ja by som sa pridala. Budem potrebovať niekoho, kto mi vyrobí dvere do sprchového kúta - vymurované U. Komplet aj s pántmi a prípadne čo k tomu treba - spodnou lištou.
Vlado.s
18.10.09,21:32
Pre helicka: Presne to sa stalo mljmu švagrovi s konferenčným stolíkom v obývačke. V noci len šupa a sklo bolo rozletené na márne kúsky. Reklamácii nedával veľku nádej, veď ako dokáže, že ho nerozbil on, dokonca ani predajca nevedel, či mu to uzná výrobca, lebo sa s tým ešte nestretol, aby tak prasklo z ničoho nič, ale skúsil a čuduj sa svete, výrobca to uznal a vymenili mu celý stolík.
Tak skús aj ty reklamovať. Možno pochodíš.
helicka
19.10.09,21:00
dík za podporu,ale v mojom prípade je už po záručnej lehote...sprch.kút máme viac ako 6 rokov.dokonca už neexistuje ani to kúpelnové štúdio kde sme ho kupovali./bolo to pri zimnom štadione..na moju smolu si nepamatám ani názov sprch.kútu.to tvoj švagor mal viac šťastia..mne ostáva len zohnať tie šikovné ruky:-)).Potešili ma aj v Hornbachu /nevysmiali ma,dokonca mi povedali že sa im to stalo na predajni tiež,dokonca na 150 000-ovom sprch.kúte)
amazoncanka
19.10.09,22:55
helicka, skus sa obratit na Kupelnove studo EMPIRIA, sidlo:
Vajnorská 127,
831 04 Bratislava
Tel.: 02 - 4910 8950-8951
e-mail: studioba@empiriask.sk.
http://www.empiriask.sk/

Skus tam zavolat, su tam velmi ochotni a verim ze ti poradia. Ak nevies nazov toho sprchoveho kutu, asi by bolo dobre odmerat ten otvor po rozbitej vyplni toho sprchovacieho kuta a mohlo by tam pasovat aj sklo z ineho typu a od ineho vyrobcu. Drzim palce.
helicka
21.10.09,19:29
ahoj Amazoncanka,dakujem za tvoj tip.Javí sa mi ako dosť pravdepodobný,určite tam zájdeme,nakolko firma,ktorú mi dohodili v Hornbachu je asi nespolahlivá...nedokázali sa mi ozvať s cenovou ponukou ani po 3 dnoch napriek mojim urgenciám a len za prácu chceli 50 eur..ahoj