Janka 24
19.10.09,10:29
Ahojte všetci, mozem si dat do nakladov platbu sipo /plyn ,digi , rozhlas, elektrina/ ked je to v dome na sukromne meno, pritom su v tom dome kancelarie ? v dome sa nebyva, iba je zariadeny a pracuje sa v zadnej casti v kancelarii. Mozem si to dat ako trvaly prikaz z firemneho uctu? dakujem za radu J.
JarkaL
19.10.09,08:37
Máte to poriešené v nájomnej zmluve?
babi2
19.10.09,08:44
Ahojte všetci, mozem si dat do nakladov platbu sipo /plyn ,digi , rozhlas, elektrina/ ked je to v dome na sukromne meno, pritom su v tom dome kancelarie ? v dome sa nebyva, iba je zariadeny a pracuje sa v zadnej casti v kancelarii. Mozem si to dat ako trvaly prikaz z firemneho uctu? dakujem za radu J.
Môj názor je že nemôže, nakoľko tieto doklady iste sú vystavené na súkromné meno, tieto platby by mali byť obsiahnuté v nájomnom ak je zmluva o nájme
Janka 24
19.10.09,08:54
asi mate pravdu, nemame to v nájme a nikdy sme to do nakladov nedavali nakolko to bolo na meno ale teraz sme zacali rozmyslat ze by to tam slo. takze mi treba asi najomnu zmluvu . Dakujem J.
Zita5
19.10.09,09:04
Zita5
19.10.09,09:05
asi mate pravdu, nemame to v nájme a nikdy sme to do nakladov nedavali nakolko to bolo na meno ale teraz sme zacali rozmyslat ze by to tam slo. takze mi treba asi najomnu zmluvu . Dakujem J.


Nájomnú zmluvu s kým ? Od koho máte v prenájme dom ? Ja som pochopila , že dom je Váš .Možno sa mýlim.
Janka 24
20.10.09,10:00
prepáčte ze odpovedam az teraz , ano dom je nas, teda nie je napisany na firmu ale na sukromnu osobu./otca, otec je aj zivnostnik /