lijana1
19.10.09,20:51
jedna moja známa mi odporučila, aby som dlhodobo pila čaj hanasaki a normálne ho používala v pitnom režime t. j. pila ho na litre.vraj sa od neho chudne je to pravda?
buchač
19.10.09,19:36
jedna moja známa mi odporučila, aby som dlhodobo pila čaj hanasaki a normálne ho používala v pitnom režime t. j. pila ho na litre.vraj sa od neho chudne je to pravda?


Hannasaki


Hannasaki je japonský čaj, spaľujúci tuky. Ide o zvláštny druh tzv, kráľovského čajovníka.

Názov Hannasaki znamená v japončine jarný kvet. Predstavuje vlastnosti ako život plný novej energie, sviežosti, zdravia, čistoty a krásy. Je vo forme prášku, ktorý sa zalieva horúcou vodou a nemusí sa cediť - podobne ako káva. Stačí množstvo 1/3 čajovej lyžičky na šálku. Môže sa po vypití zaliať znovu, teda zo 100 g pripravíte bezmála 500 šálok nápoja.

Obsahuje aj vysoko kvalitný zelený čaj, ktorý dopĺňa pôvodný harmonizačný účinok dopĺňaním prípadného deficitu bioenergie.

Je ako žiadny iný účinným nepriateľom zbytočného a škodlivého telesného tuku. Stimuluje činnosť slinných žliaz v ústach, čím podporuje trávenie, podporuje peristaltiku čriev bez nepríjemných hnačiek.

Prirodzene obsahuje pomerne vysoké množstvo prírodného selénu, ktorý je ľahšie vstrebateľný ako selén umelo pridávaný. Selén je jedným za najúčinnejších antioxidantov a je výnimočným bojovníkom proti chronickým civilizačným ochoreniam.

Krajina pôvodu: Japonsko


Vaše skúsenosti a názory na tento produkt
Zobrazené 1 - 5 (z 13 hodnotení)

Pridané: 16. 04. 2009, od: , hodnotenie:
Predam balenie Hannasaki, 3 sacky+lyzicka, s postovnym za 5,5 euro. Moj mail: dev.null@chello.sk Uzi viac...
Pridané: 28. 03. 2009, od: , hodnotenie:
Toto je najväčšia blbosť, akú som kedy zažila! Mala som obrovské problémy s trávením pri pití tohto viac...
Pridané: 10. 06. 2008, od: , hodnotenie:
Ja tento čaj pijem už od februára a schudla som 25 kg, chutí mi, pijem denne asi 4 šálky čaju- a okr viac...
Pridané: 25. 05. 2008, od: , hodnotenie:
Čaj pijem asi tri mesiace a moja váha klesla o 15 kg,taktiež obvod pásu sa mi zmenšil o 12 cm.Začína viac...
Pridané: 24. 04. 2008, od: , hodnotenie:
Caj mi zatial chuti,ale chcela by som sa opytat kolko salok denne mam vypit aby som videla jeho ucin viac...
atď ....

http://www.bio-obchod.sk/produkt-2062/hannasaki.htm
Melnick
19.10.09,19:40
jedna moja známa mi odporučila, aby som dlhodobo pila čaj hanasaki a normálne ho používala v pitnom režime t. j. pila ho na litre.vraj sa od neho chudne je to pravda?
Že Ti schudne peňaženka, za to Ti ručím. Za to chudnutie už nie.:D:D:D