bellav
20.10.09,08:04
Prosím Vás, vie niekto porovnať softver "Mzdy VEMA" a "WinPaM" zo SunSoft-u D.Kubín? Softver potrebuje firma tak pre cca 60 - 80 ľudí. VEMA je asi drahšia, ale či oprávnene. Ktorý z nich by ste odporúčali?:confused:
bellav
21.10.09,05:28
Môže mi niekto napísať, aké máte skúsenosti s programom MZDY Vema alebo WinPam SunSoft D.Kubín? Prosím.
tuta
21.10.09,05:37
Žiadne :D:D:D
susann2
21.10.09,06:06
Ja pracujem s WinPAM, v čase keď som ja robila prieskum trhu bol aj najlacnejší a najviac špecializovaný pre verejnú správu, čo som ja potrebovala. Zvykla som si naň, problémy ktoré sa vyskytnú nie je problém odstrániť s Ivesom. Na odstraňovanie problémov má Ives založenú aj diskusnú skupinu. Nedokážem to, ale porovnať s inými programami. Každý program bude mať vždy niečo, čo bude lepšie vyhovovať a naopak, s čím bude nespokojnosť.
Nutricia
21.10.09,06:13
ja som pracovala s Vemou ale som rada že ju už nemáme,má dost komplikované nastavenia a ani graficky to nie je nič moc,pre mna bol ten program tažko čitatelný a neprehladný.Už len ked chceš tlačit mzdové listy,tak program v ktorom aktuálne robíš vidí len 12 mesiacov dozadu,čiže ked si v júni tak vidí jún tohto roku a 5 mesicov z minulého.Potom treba hladat v zálohách.takisto nemáš rozdelených ludí aktuálnych a tí čo by mali byt napr.v archíve,ak chceš vidiet zoznam ludí k danému dátumu musíš si navolit zostavu apod.
Ten druhý sunsoft nepoznám,poznám ešte magmu od versity a olymp od krosu.
bellav
22.10.09,04:55
Ďakujem za rady.Medzitým sme sa dozvedeli,že VEMA robí nejaké prezentácie,ale zatiaľ sa prikláňame k tomu IVES-u.
magnum
22.10.09,05:26
no s vemou mam skusenosti take ze ju spravujem ale nechapem ako z toho programu vypadnu mzdy (podla mna nemozu byt spravne vypocitane) je to moloch co v podstate nic viac neponuka ako ostatny. podla mna najhorsia volba na trhu...

uzivatelsky je to sap ale funkcne... no neviem...