SERVIS
20.10.09,08:26
Ahojte!
Zrušila som účet na gmail. Pri rušení tam bola kolonka, kde som mala uviesť alternatívny mail, tak som uviedla svoj nový, tiež na gmail. Teraz keď mi príde nová pošta od známych, ktorým som už oznámila novú adresu, tak je vždy pripojený aj Mail delivery subsystem - neviem prečo, je to po anglicky, ale vyzerá to že pošta od odosielateľa ide najskôr na zrušenú adresu a odtiaľ na novú. Ako sa mám toho zbaviť?
SERVIS
20.10.09,07:59
halóóó, nikto nevie?
Charon
20.10.09,14:54
SERVIS, skopíruj text, čo Ti to napíše (zmaž adresy), nech sa na to pozrieme...
mpca
21.10.09,04:36
,,Tento používateľ služby Gmail neexistuje..."
Tlač

Táto chyba sa zvyčajne vyskytuje v prípade preklepov v e-mailovej adrese príjemcu. Medzi najčastejšie chyby patria:

* Úvodzovky: <'username@gmail.com'> alebo <"username@gmail.com">
* Bodky na konci adresy:
* Medzery pred alebo za adresou: < username@gmail.com>,

Ak ste si istí, že ste neurobili chybu, mohla byť adresa v službe Gmail zakázaná, odstránená alebo nikdy neexistovala.
mpca
21.10.09,04:39
hmm,, ale to vyzera tak ze tí co posielaju ten mail,, tak ho adresuju na tu staru adresu...
Charon
21.10.09,04:49
SERVIS, pozri ss, a teraz iba pre správnosť (sorry za oslovovania v emaile):

kamoška Alenka poslala email na adresu: "mymorgan" a Tvoja zrušená adresa je dixi...??? Tak mi to vychádza z hlavičky.
Charon
21.10.09,04:52
V nadväznosti na mpca vyššie: Nezadala si (čisto omylom) nesprávne adresy odkiaľ kam chceš presmerovať poštu?
mpca
21.10.09,05:09
V nadväznosti na mpca vyššie: Nezadala si (čisto omylom) nesprávne adresy odkiaľ kam chceš presmerovať poštu?

Ak si všimneš hlavičku:

To: mymorgan97+caf_=dixinormas=gmail.com@gmail.com

tak asi je naozaj stara adresa ktoru zadal odosielatel..
SERVIS
21.10.09,05:25
Keď si napíšem sama sebe napr. z mojej azetovej adresy, na novú adresu g mail, tak mi to príde stále akoby preposlané najskôr na starú a odtiaľ na novú.
mpca
21.10.09,05:31
tak potom to vyzerá na problém smerovania mail serveru,,,,
tazko povedat,,,, do ako pomenovanej kolonky si pisala ten novy mail...
SERVIS
21.10.09,05:43
Moji zlatí, tuším som to vyriešila v Nastaveniach som našla že ako sekundárny účet mi zostala stará adresa, tak som ju vymazala a je to OK. Bolo to ľahké, len na to prísť... Ale ďakujem vám.