gridaZ
20.10.09,09:55
Dobry den chcela by som sa spytať,dieťa my chodi do škôlky ma 6 rokov a učiteľka my povedala ,že ak bude tak kričať ako doteraz že onemie.Chcela by som poznať Váš nazor.Ďakujem
willma
20.10.09,07:59
maximálne môže mať problém s hlasivkami, ale onemieť by nemal ( to by bolo nemých, veď predsa každý sme viac menej kričali
gridaZ
20.10.09,08:09
Ďakujem Vám som cela vystrašená ona sa mu vyhražala dokonca aj tym že snim pôjde k nemej tete .Aby videl ako bude vyzerať ked bude kričať a ja sa bojím aby s toho nakoniec nemal aj on traumu
Kazu
20.10.09,09:12
Len aby ona skôr neohluchla než on onemel :D
willma
20.10.09,10:39
Ďakujem Vám som cela vystrašená ona sa mu vyhražala dokonca aj tym že snim pôjde k nemej tete .Aby videl ako bude vyzerať ked bude kričať a ja sa bojím aby s toho nakoniec nemal aj on traumu
V tvojom prípade by som si s pani "pedagogičkou" dôrazne pohovorila a keby to mnepomohlo, obrátila by som sa aj na riaditeľku MŠ.
Zuzka
20.10.09,10:47
Panebože, to je čo za pedagóga? :eek:
terezamaria
20.10.09,10:50
Dobry den chcela by som sa spytať,dieťa my chodi do škôlky ma 6 rokov a učiteľka my povedala ,že ak bude tak kričať ako doteraz že onemie.Chcela by som poznať Váš nazor.Ďakujem

Pani učiteľka by si asi mala uvedomiť, že každé dieťa, ktoré sa chce zviditeľniť, aj kričí. A ukážte mi jedno, ktoré sa nechce zviditeľniť. Chce ukázať čo vie, akých má kamarátov a čo vytvorilo. Nemé nezostane kvôli kriku. Skôr by pani učiteľka mala uvažovať, čo dieťatku povie, či ho nevystraší alebo nebude mať z nej strach. Rozhodne si s ňou pohovor, stojí Ti to za to.Možno uchrániš dieťatko pred ďaľšími výpadmi " podarenej " učiteľky.
arizona
20.10.09,11:34
...veľmi múdra pani učiteľka :mee::eek::---
...co nám není vzhúra dáno, v apotéce nekoupíme...http://smajlici-1.ic.cz//gesta/1/025.gif
2009
20.10.09,11:50
Ďakujem Vám som cela vystrašená ona sa mu vyhražala dokonca aj tym že snim pôjde k nemej tete .Aby videl ako bude vyzerať ked bude kričať a ja sa bojím aby s toho nakoniec nemal aj on traumu

Toto predsa nesmie. Okamžite by som sa sťažovala nadriadenej. Čo to stvára to snáď keď jej deti poobede nechcú spať straší ich, že ich odnesie polednica či bubulák?