Fany1000
20.10.09,15:18
Dobrý deň. Prosím Vás o radu. V škôlke máme krúžok anglického jazyka, ktorý vedie externá lektorka. Akou formou by sme mali s ňou uzatvoriť zmluvu. Sme obecná škôlka, môže to byť dohoda o vykonaní práce, alebo je aj iná možnosť? A ako je to s odmenou? Krúžok platia rodičia v troch splátkach na účet lektorky. ONa si pripavila Dohodu o vyučovaní anglického jazyka, kde je ale bod, že MŠ sa zaväzuje platiť dohodnutú cenu. Ale ja sa nič nemôžem zaviazať, my poskytujeme len priestory. Peniaze idú od rodičov priamo na jej účet, my s nimi neprichádzame do styku. Máte s tým niekto skúsenosť? Ak by bol aj vzor, bola by som nesmierne vďačná. Ďakujem.
zeppka
21.10.09,06:46
Ja som riešila podobný problém v porade Ako vyplácať angličtinárku v MŠ? na manažmente,...
zeppka
21.10.09,06:48
nie na manažmente-sorry, ale na mzdovom účtovníctve... http://www.porada.sk/t121920-ako-vyplacat-anglictinarku-v-ms.html
Fany1000
21.10.09,17:34
Ale, ak s ňou obec podpíše dohodu, potom za ňu musí odvádzať aj nejaké poistenie, nie? Našla som garančné a ešte nejaké. Nemáš náhodou vzor? Ď.
zeppka
22.10.09,17:12
vzor dohody? ešte zatiaľ nie, ale dúfam, že čoskoro bude