pozickainfo
21.10.09,06:58
Ahojte poradaci,

dost sa tu uz popisalo o polskom nabytku, ale stale nikto neodporucil konkretne e-shopy, ktore posielaju tovar aj na Slovensko, resp. mate s nimi skusenosti. My co to mame k hraniciam dalej by sme to urcite velmi ocenili...
Na internete je ich vela, ale naozaj najst taky, kde je ochota poslat tovar na SVK je problem...
mendo933
21.10.09,06:18
Doporucoval by som ist osobne do Noveho Targu, prip . do miest nad Oravou osobne. Na trhoch je kopu vyrobcou co riesia tam objednavky a je moznost si aj dannu vec omakat, nie vzdy je z obrazku v eshope zrejma kvalita. V targu som videl auta az od BA s privesnymi vozikmi pre obkladacky, ked natankovali v PL celu nadrz tak ich cesta vysla odost lacnejsie. Je tam aj kopuu obchodou ,ktore nemaju eshopy.
Ked uz nepochodite, aspon si spravite vylet nakupite lacne krovky,cukrovinky:)
pozickainfo
21.10.09,07:14
Suhlasim, tak je to najlepsie, ale z casovych dovod to naozaj nie je niekedy mozne. Vo vela pripadoch je vsak mozne tovar ´omakat´ u nas a kupit presne ten isty z PL. Priklad BRW. Len najst ten spravny eshop...
ecompka
21.10.09,08:56
Dcera objednávala konkretne vybraty nabytok z eshopu.Najprv si ho vykukla v Targu a potom ho takto objednala,aby sme nemuseli zaistovat dopravu. Bolo to len o trochu drahsieakoby to kupila priamo v obchode a doviezli to na adresu kde chcela. Trvala to vsak asi 3 tyzdne a musela vopred zaplatit.Ale inac to bolo v poriadku.
Vlado.s
21.10.09,09:15
Dcera objednávala konkretne vybraty nabytok z eshopu.Najprv si ho vykukla v Targu a potom ho takto objednala,aby sme nemuseli zaistovat dopravu. Bolo to len o trochu drahsieakoby to kupila priamo v obchode a doviezli to na adresu kde chcela. Trvala to vsak asi 3 tyzdne a musela vopred zaplatit.Ale inac to bolo v poriadku.

A otázka bola: Názov toho e-shopu. Takže odpoveď jeeee....?
ruza3911
29.10.09,08:08
...ale už by naozaj mohol niekto napísať názov e-shopu s nábytkom,kde sa platí až pri prevzatí tovaru.Alebo či nemá niekto skúsenosť s polským e-shopom :P.W ANNA/Hanna Rak,ktorý je cez BRW.PL
alltracboy
29.10.09,10:27
mimotemy A co ma toto spolocne so stavbou?
jojkoz
29.10.09,12:00
mimotemy A co ma toto spolocne so stavbou?

Fakt nic - coze ma stavba s nabytkom :D
Tamila
31.10.09,19:02