sklenkova
24.08.05,15:53
Bolo mi navrhnuté, že či by sme nerobili rozvoz pre firmu od P-Pia ale chcú niečo ako ponuku za akú cenu.Neviem to dať dokopy lebo mi to rátame podla km a oni chcú cenu za deň,zaplatia tú istú cenu či to bude za 3h. alebo za 8.Auto je 10m3 do2t spotreba na 100km je 8,8l(na Aviu,že dávajú 2000,- na deň).Skúste mi pomôcť. Čo sa týka toho toho rozvozu max.8h.denne okruh do 50-100km.Napíšte mi prosím aj aký máte na to názor.

Ďakujem
Magda
24.08.05,16:14
musíš mať aspoň základnú predstavu o tom, koľko by auto nabehalo za mesiac. Potom už len prepočítať mesačnú spotrebu PHM, amortizáciu, plat vodiča + odvody zo mzdy a nejaký zisk pre Teba. Inakšie Ja by som asi nešla do kalkulácie na celý deň, jedina podľa skutočne odjazdených km. Uvidíš budú s tým len problémy. Ceny za rozvoz sa udávajú podľa odjazdených km, odvezených ton, alebo hl......... Takú kalkuláciu ako Ty robíš som ešte nepočula.
sklenkova
24.08.05,16:51
No veď práve mi to robíme na základe km,ale podla tohto si to vôbec neviem predstaviť,ani prepočítať
Magda
24.08.05,17:07
za 8 hodín sa dá v okruhu 50-100km nabehať 50 ale aj 500km. Nie jo to logické. Aj tak by som im poslala len ponuku za km. Neverím, že v tom nie je zádrhel. Nešla by som do toho.