mintra
21.10.09,09:25
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na pár vecí. Chcem začať podnikať a neviem v akej oblasti. Nejaké informácie mám, ale neviem na čo sa mám konkrétne zamerať. Financie mám. Len by som si potrebovala sadnúť s niekým, kto sa v tom vyzná, rady, námety...a čo tak to skúsiť spolu??
mysimis
21.10.09,07:26
Tak sa skús pýtať, ak budeme vedieť poradíme.....
belo72
21.10.09,13:30
Idem na sever mam kompas aj nohy mam ale neviem chodit. Dufam ze tomu rozumies. Docitas sa tu v com ludia podnikaju a ake s tym maju problemy. Je milion veci s cim mozes robit len ci na to mas a nie len financne. Kazdy 5 tu ma nejaky napad alebo nejaku novinku ktoru nemoze zrealizovat pre nedostatok penazi. Ide o to ci sa v tom budes orientovat aby si po mesiaci nepisala ze mala som dost penazi na podnikanie. A ak ziadas o pomoc tak musis byt konkretnejsia lebo mozno by bola zaujimava tazba nerast.surovin na nejakej planete len ci na to mas.
padro
21.10.09,14:57
na toto ja uz len tak odpovedam, ze nepodnikaj .. lebo ako belo pise za chvilu to bude "mala som dost penazi na podnikanie"
jele
21.10.09,15:05
zdravim, ja mam zase napady a hladam niekoho, kto by mal zaujem realizovat ich a samozrejme na nich aj zarobit. Jedna sa o patenty.
Ak mate zaujem o blizsie info, kontaktujte ma na moje meno zavinac gmail.com . musel som to napisat takto, lebo mailovu adresu to neodosle :-)
S pozdravom Pavol Nemes
Lenka N.
22.10.09,08:53
vieš približne v akom odvetví ? služby ? predaj produktov ? ak ťa baví pracovať s deťmi niečo by som mala
korduľa
22.10.09,09:38
www.biznisy.eu, aj to je moznost, ani nevieme kolko "frencaizov" je okolo nas
j.sch
25.10.09,03:40
www.biznisy.eu, aj to je moznost, ani nevieme kolko "frencaizov" je okolo nas
Nápady na stránke sú hlavne z US ....... trochu viac vhodné len pre nich ..... Ja uvažujem skôr o dvojstrannej "agentúre" tj ..
Získavanie zákazníkov pre "členov" a hromadný "nákup" tovaru pre členov.

Ide o kvety a aranžérske doplnky....
j.sch
25.10.09,03:44
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na pár vecí. Chcem začať podnikať a neviem v akej oblasti. Nejaké informácie mám, ale neviem na čo sa mám konkrétne zamerať. Financie mám. Len by som si potrebovala sadnúť s niekým, kto sa v tom vyzná, rady, námety...a čo tak to skúsiť spolu??
tuším o návrhy núdzu nemáš ........ len daj pozor aby si ponuku nedal ešte aj na nejaký free pokec .
Námet na super biznis odomna ......... daj dokopy ludí ktorý chcú pracovať aby pracovali pre teba .......... zastrešuj im servis od získavania zákazníkov až po pomoc pri predaji produktov , prípadne aj nákup materialu,surovín, služieb......
Ja poznám len obor kvety ........ práve na takom niečom pracujem.
Prvé si zváž - čo poznáš a kde ta neogabú !!! základ je byť čo najlepší a .........