gbt
24.08.05,22:25
Ahojte poradaci

uz sa tu o automobiloch popisalo vela. Napriek tomu sa chcem spytat na nazor ci je lepsie pouzivat na podnikatelske ucely sukromne auto, alebo ho radsej dat do podnikania....? alebo by mozno bolo lepsie kupit nove auto do podnikania - leasing...?
Co je lepsie pre SZCO?
Dakujem za nazory...
liba2
25.08.05,06:36
Ahojte poradaci

uz sa tu o automobiloch popisalo vela. Napriek tomu sa chcem spytat na nazor ci je lepsie pouzivat na podnikatelske ucely sukromne auto, alebo ho radsej dat do podnikania....? alebo by mozno bolo lepsie kupit nove auto do podnikania - leasing...?
Co je lepsie pre SZCO?
Dakujem za nazory...Na túto otázku sa nedá jednoznačne odpovedať čo je lepšie. Nepoznáme okolnosti a rozsah využívania auta v podnikaní. Odporúčam urobiť si kalkuláciu na dlhšie časové obdobie pri obidvoch možnostiach a porovnať. Čo bude ekonomicky výhodnejšie, to zrealizovať.
Manual
25.08.05,16:35
Gabika, poznám SZČO, čo vela cestuje po zákazkách a mesačne má kilometrovné v nákladoch za 28.000 až 34.000 a je to preukázatelné u odberatelov, žiadne "finty". Za 4 roky má v nákladoch 1.200.000 Sk a má kúpený Peugeot za 500.000,- Až budeš takto jazdiť tak auto do firmy nedávaj. Je to na Tebe ako sa rozhodneš.
Pekný den želám...
gbt
25.08.05,18:04
DAKUJEM MANUAL
uistil si ma v tom, co som si aj ja myslela.... len som potrebovala poznat nazor skusenejsich.... Dakujem este raz