uno81
21.10.09,20:35
Ahojte poradáci:)
kúpila som synovi originál hru na dvd-romke a nevie ju hrať:Dsú tam rôzne jazyky,ale slovenčina,ani čeština nie-mohli dať aspon titulky,alebo manuál pre nás zrozumiteľný:mee:...preto vás všetkých prosím,ak by ste nám vedeli nejako pomôcť,budeme skákať od radosti:rolleyes::rolleyes::rolleyes:malý má 7 rokov a je do tejto hry blázonko,chcela by som ho takto potešiť,aby okrem prvého levelu prešiel aj daľší;)..Skúšala som blúdiť netom,ale nič som nenašla!všetkým vopred dakujem..J.
Chobot
21.10.09,22:01
Ahojte poradáci:)
kúpila som synovi originál hru na dvd-romke a nevie ju hrať:Dsú tam rôzne jazyky,ale slovenčina,ani čeština nie-mohli dať aspon titulky,alebo manuál pre nás zrozumiteľný:mee:...preto vás všetkých prosím,ak by ste nám vedeli nejako pomôcť,budeme skákať od radosti:rolleyes::rolleyes::rolleyes:malý má 7 rokov a je do tejto hry blázonko,chcela by som ho takto potešiť,aby okrem prvého levelu prešiel aj daľší;)..Skúšala som blúdiť netom,ale nič som nenašla!všetkým vopred dakujem..J.

Pozeral som aj ja na dostupných stránkach, kde sú preklady hier do SK a CZ, ale zdá sa, že zatiaľ túto hru nikto nepreložil.... bohužiaľ...
Blankake
22.10.09,04:30
Ahojte poradáci:)
kúpila som synovi originál hru na dvd-romke a nevie ju hrať:Dsú tam rôzne jazyky,ale slovenčina,ani čeština nie-mohli dať aspon titulky,alebo manuál pre nás zrozumiteľný:mee:...preto vás všetkých prosím,ak by ste nám vedeli nejako pomôcť,budeme skákať od radosti:rolleyes::rolleyes::rolleyes:malý má 7 rokov a je do tejto hry blázonko,chcela by som ho takto potešiť,aby okrem prvého levelu prešiel aj daľší;)..Skúšala som blúdiť netom,ale nič som nenašla!všetkým vopred dakujem..J.
Môžeš sem postupne písať, čomu nerozumiete a niekto Ti tu určite poradí a preloží to. A syn možno sám príde na to, čo znamenajú niektoré pokyny a hlášky.
Blankake
22.10.09,05:17
31Jankal
22.10.09,05:34
Dobrý den, ja som si túto hru pozerala na internete je pekne strašidelná, dá sa zahrať aj na internete? poradte. Dakujeme
Blankake
22.10.09,05:44
Dobrý den, ja som si túto hru pozerala na internete je pekne strašidelná, dá sa zahrať aj na internete? poradte. Dakujeme
Skús toto, neviem, či je to ono:

http://www.gotoflashgames.com/game/839/Arthur-And-The-Invisibles.html
jojom
22.10.09,06:29
Niečo som našla, neviem, či pomôže:

http://www.abecedaher.cz/index.php?page=cestiny&page2=zobrazit&id_hry=0000009210

"Arthur and the invisibile - (abecedaher.cz) (88 kB) » [Soubor ke stažení] «

Překlad hry Arthur and the invisibile z roku 2007. Obsah adresáře Překlad překopírujte do adresáře s nainstalovanou hrou a přepište původní soubor. Pokud jste neměli nastavený v Options anglický jazyk, tak měňte jazyky, dokud se neobjeví český text.
Překlad je bez diakritiky.

Autor: ABeCeDaHer"
uno81
22.10.09,09:30
Dakujem všetkým za rýchle reakcie!!
Opäť sa mi potvrdilo,že JEDINE PORADA JE SCHOPNÁ OKAMŽITE RIEŠIŤ PROBLÉM--HOCIJAKÝ!!!!
Blankake-super!!!čeština nainštalovaná a všetko funguje--veľká vdaka!
Chobot a ostatní-dakujem tiež za snahu..ani mne túto stránku nevyhodilo--asi je dobre schovaná:-))
A 31Jankal-táto hra nie je strašideľná-je pre deti od 7 rokov a Arthur tam zachranuje svet minimojov a hľadá poklad a dedka:-)Pred rokom-dvomi vyšla aj rozprávka na dvd-odporúčam pozrieť spolu s detmi:-)Ešte raz veľká vdaka-super rýchla pomoc!
Ahojte Janka