bobino38
22.10.09,06:58
Ahojte, v telke prebehla reklama na Kia Rio s ponukou na kúpy na splátky, nejak sa mi to zdá príliš lacné..neviete kolko preplatím?..nemám tu plný net, nedá sa mi to pozrieť na nete...
bobino38
28.10.09,08:03
nik nevie?
silviaz
29.10.09,11:10
no ono to vzdy zalezi od toho aku cenu ti predajca spravi a aku ti da poistku teda v ktorej poistovni. A mnoho aj od toho aka leasingovka to pre nich robi. Najlepsie bude ked si pojdes k nejakemu predajcovi a das si spravit ponuku na splatkovy kalendar. Za to nic nedas. Alebo si najdi na internete predajcu Kia a posli im maila nech ti spravia ponuku najvyhodnejsiu aj s leasingom a poistkami.

vela statia
este ti prikladam nejakych predajcov

www.slovakiaauto.sk
www.unicar.sk
www.cyda.sk
www.hsplus.sk
www.autosisi.sk
Bionda
29.10.09,11:17
Ja som mala takú skúsenosť, že ak niečo robia ako veľkú akciu - kúpte si auto na splátky ...., na niečom inom si to od teba zinkasujú.... kmotra tak dopadla tiež, takže v konečnom dôsledku to bolo nevýhodnejšie:) ..... tobôž ak akože niečo k tomu dostaneš zdarma- tomu never! Nič nie je zadarmo! A hlavne ak je v tom poistka, práve tie bývajú tie nevýhodné a drahé - často lepšie dohodnúť zvlášť.( potvrdené aj u manžela)
bobino38
29.10.09,11:22
dakujem vám
Beata
29.10.09,11:25
Neviem aká je teraz ponuka, vyžiadaj si od leasingovky splátkový kalendár a vyrátaj. Ja som kúpila Kia Rio pred tromi rokmi. Za päť rokov leasingu preplatím 40 tisíc Sk, čiže cca 1 328 €. Myslím si, že je to pre mňa výhodné. Ale pred tým, než som kúpila, vyžiadala som si splátkový s rôznymi variantami akontácie a splátok.