janaGT
22.10.09,07:08
vie mi niekto poradiť, akým spôsobom si viem dať na moju mailovú schránka na "centrume" rôzne behajúce postavičky z incredi mailu? Skúšala som ho nainštalovať, to sa podarilo, len neviem ako to dostanem na centrum.
janaGT
22.10.09,07:26
nikto neviete?
marco2233
22.10.09,11:35
nijako..: ak to chces robit cez webove rezhranie ... da sa to ak pozijes incredi mail ako postoveho klienta /co inak je jeho funkcia :)/ ac entrum podporuje pop3 potom vyuzivas na prijmanie a posielanie posty incredi mail a pouzijes aj vsetky tie rozsirenia ktore ti tento klient ponuka.

nastavenie pop3 a smtp pre centrum.sk

POP3 a SMTP

Adresa POP3 serveru je:
pop3.centrum.sk

užívateľské meno: rovnaké ako na centrum.sk
heslo: rovnaké ako na centrum.sk
Ako SMTP server (server pre odchádzajúcu poštu) si nastavte server, ktorý Vám poskytol Váš poskytovateľ pripojenia na internet. V tabuľke sú uvedené adresy SMTP serverov niektorých slovenských poskytovateľov:

Provider Adresa SMTP servera
T-com mail.t-com.sk
Chello (UPC) mail.chello.sk
T-mobile smtp.t-zones.sk
Orange 213.151.208.170
janaGT
22.10.09,11:43
nijako..: ak to chces robit cez webove rezhranie ... da sa to ak pozijes incredi mail ako postoveho klienta /co inak je jeho funkcia :)/ ac entrum podporuje pop3 potom vyuzivas na prijmanie a posielanie posty incredi mail a pouzijes aj vsetky tie rozsirenia ktore ti tento klient ponuka.

nastavenie pop3 a smtp pre centrum.sk

POP3 a SMTP

Adresa POP3 serveru je:
pop3.centrum.sk

užívateľské meno: rovnaké ako na centrum.sk
heslo: rovnaké ako na centrum.sk
Ako SMTP server (server pre odchádzajúcu poštu) si nastavte server, ktorý Vám poskytol Váš poskytovateľ pripojenia na internet. V tabuľke sú uvedené adresy SMTP serverov niektorých slovenských poskytovateľov:

Provider Adresa SMTP servera
T-com mail.t-com.sk
Chello (UPC) mail.chello.sk
T-mobile smtp.t-zones.sk
Orange 213.151.208.170

a to mám kde urobiť tie nastavenia? Nem§žeš mi to vysvetliť podrobnejšie?
marco2233
22.10.09,12:04
tieto nastavenia robis v incredi maily... musis si nastavit ucet.. nemam incredi mail ale malo by sa to nastavovat podobne ako u OUTLOOK EXPRESS...

postup:

http://www.euronet.sk/napoveda/emaily/nastavenie-outlook-express.html