tanti
22.10.09,13:14
Chcela by som sa poradiť máte niekto skúsenosti s ich int. pripojením? Používame doteraz ich pripojenie, ale zároveň mame platenú dsl linku cez T-com. Internet je spoľahlivý všetko v poriadku len je to finančne náročnejšie platiť dvom spoločnostiam za internet. Slovanet nám teraz ponúka, že zruší DSL linku cez T-com a budeme platit iba im DSL pripojenie cez nich. Mňa by zaujímalo, či to ich pripojenie je spoľahlivé, či nebýva preťažené keď je napojených viac ľudí a podobne lebo ponúkajú takmer polovičnú cenu za rovnakú rýchlosť. Ďakujem
jojom
22.10.09,12:58
JA mám z minulosti zo slovanetom zlú skúsenosť, ale odporúčam pozrieť sem: http://www.porovnat.sk
sito
22.10.09,13:46
Nájdi si iného! Ja budem hľadať tiež! Až uplynie 18 mesiacov.
mecky
22.10.09,15:51
pokial viem tak slovanet uplatnuje FUP, teda ak planujes stahovat trosku viac dat tak sa mu vyhni
m.hladka
22.10.09,16:04
Ja mam slovanet: Štandard bez TP F a som spokojna, dokonca mám aj pevnú linku, ktorú používam cez slovanet volací program "Ušetrite Všetci" - som spokojná.
Pre moje potreby a rýchlosť mi tento internet vyhovuje (nikde sa neponáhľam), zatiaľ som nemala žiadne výpadky, ide mi to nonstop a sme napojení traja: ja cez PC a 2x notebook. V pohode.
tanti
23.10.09,07:56
Ďakujem za názory. Nechcem sťahovať veľa pôjde internet bude využívaní klasicky v kancelárii kde sa nesťahujú nejaké videá ani nič podobného.
Slovanet mám aj teraz len DSL linka bola platená Tcomu čiže to išlo cez nich a obchodný zástupca z Tcomu ma upozorňoval, že Slovanet má napojených viacej užívateľov na jednu linku alebo ako sa to povie, teda že počas špičky môže byt preťažený. Ide mi skôr o spoľahlivosť internetu a hlavne pokiaľ môžem na ňom ušetriť budem rada.
jojom
23.10.09,10:05
Nechcem robiť reklamu ale T-com je myslím si najspoľahlivejší. Pri Turbo 2 nemusíš nič sledovať. Rýchlosť v pohode, objem dát neobmedzený. S pevnou linkou alebo bez nej.
Slovanet FUP - 10 GB na mesiac a ak k tomu prirátam agregáciu 1:40, síce nie je uvedená aleee...
m.hladka
23.10.09,10:15
Nechcem robiť reklamu ale T-com je myslím si najspoľahlivejší. Pri Turbo 2 nemusíš nič sledovať. Rýchlosť v pohode, objem dát neobmedzený. S pevnou linkou alebo bez nej.
Slovanet FUP - 10 GB na mesiac a ak k tomu prirátam agregáciu 1:40, síce nie je uvedená aleee...

Nestraš, mám internet cez Slovanet už 7 rokov a je to bezproblémov, bez výpadkov, rýchlosť mi postačuje, tak ako som už spomínala. Používam to tiež pre kanceláriu.
jojom
23.10.09,10:48
Každý má inú skúsenosť. Ja som napísal svoju bohužiaľ negatívnu. Mám na PC a IT všeobecne štastie.
mimotemy V minulosti cca v 1995 som dostal v práci medzi prvými PC a čo čert nechcel po pár dňoch pokazený. Predvčerom som si kúpil domov novinku: Verbatim multimedia audio bar pokazený. Takže tak.
dukeluke
12.02.10,12:26
sice uz dlhsiu dobu nerozoberana tema, ale od Slovanetu ruky prec. S pripojenim by nebolo nic zle, ide mi stale bez poruch. Nastastie nemam DSL pripojenie, co od Slovanetu neodporucam, maju to zname FUP a teda ako hovoria neobmedzeny internet datovo,casovo, ale ak presvihnete data, tak vam klesne rychlost na uroven prvotneho pripojenia na internet v rannych rokoch internetu,aby som to tak opisal, teda 32KB a jedna stranka sa vam nacitava aj minutu ak nie viac,zalezi,aka je zlozita.

Najvacsi problem tu vidim v pristupe k zakaznikovi zo strany SLUZBY ZAKAZNIKOM , fakturacia, technicka podpora. Oni nemaju sajn, co maju pisat, a stale len odbijaju zakaznika, ze vsetko je fajn, ze vy ako zakaznik nikdy nemate pravdu a nikdy sa nicoho ani nedopatrate. Ak bude niekto chciet, mozem tu rozpisat vyse 10 prikladov z roznych oborov ich posobnosti a upozornit pri viazanosti na slovanet aj to, ze sa vam AUTOMATICKY predlzuje viazanost o ten isty pocet mesiacov, ak nestihnete dat ziadost pri konci viazanosti, ze uz nechcete mat ich sluzby... Ak DSL odporucam jednoznacne TCOM. Lebo Slovanet aj tak ma prenajate okruhy DSL od Tcomu a plati aj jemu a preto znevyhodnuje zakaznika.... RUUUKYYY PREC OD NICH a radil by som kazdemu nech odide od nich. Nech sa uz spamataju ,ze takto sa jednat neda !!!
misoft
12.02.10,17:39
For tanti

Pokiaľ si zistil z príspevkov mnohých Poraďáko - RUKY PREČ OD SLOVANETU - ponúkajú podmienky, ktoré však nekorešpondujú so skutočnosťou.