Poola
22.10.09,14:17
ahojte, som tu uz par dni si to tu citam, klobuk dole pred vami ..aj rady , aj sranda ...
No P_A_R_A_D_A ta P_O_R-A_D_A

Predstavujem sa:
Som v najlepsich rokoch, stastna a krasna:-)

Mam akurat jeden problem ze (aj ked som urputne citala pokyny v sekcii srandy!), som asi aj natolko nemožna ze akokolvek sa snažím "pridaj" prilohu , ja to tak tu nemam ako vy...
Sama neverim ze co teraz pisem sa moze este stat..:o
Mám v maily jednu "dobru vec" a taak by som ju sem chcela daať:mee:
Blankake
22.10.09,12:40
ahojte, som tu uz par dni si to tu citam, klobuk dole pred vami ..aj rady , aj sranda ...
No P_A_R_A_D_A ta P_O_R-A_D_A

Predstavujem sa:
Som v najlepsich rokoch, stastna a krasna:-)

Mam akurat jeden problem ze (aj ked som urputne citala pokyny v sekcii srandy!), som asi aj natolko nemožna ze akokolvek sa snažím "pridaj" prilohu , ja to tak tu nemam ako vy...
Sama neverim ze co teraz pisem sa moze este stat..:o
Mám v maily jednu "dobru vec" a taak by som ju sem chcela daať:mee:
Ahoj Poola, vitaj na Porade :)

Nováčikovia majú určité obmedzenia (medzi jednotlivými príspevkami musí uplynúť 30 minút, prílohy môžu pridávať až po určitom počte príspevkov alebo určitom počte dní registrovania... neviem presne)... takže sa snaž písať čo najviac príspevkov, aby si čím skôr mala výhody ako ostatní členovia.;)
Lenka*1
22.10.09,12:42
Ahojte, aj ja som nova... chcem sa opytat - to obmedzenie sa vztahuje aj na suhlas s prispevkami?
Poola
23.10.09,04:45
dakujem poradaci, tak pre mna znova trpezlivost a vydrz

Lenka vitaj, a ak mozem ako zaciatocnik povedat, aj ty si to budes "musiet" zasluzit;)

Pekny den vam vsetkym!
Danielle369
23.10.09,05:12
vitaj Poola..vitaj Lenka..