Lucius-IL
22.10.09,15:51
Chcem sa spytat. Dostal som mail.ponuku 72 000 mailov za 40 eur. Je to drahe, ci lacne alebo aky mate na to nazor?
Lucius-IL
22.10.09,13:52
Zabudol som poznamenat, ze tie mail adresy su aj ceske aj slovenske-ale ja mam zaujem len o ceske. Dik
Lucius-IL
22.10.09,13:58
Ospravedlnujem sa, chcel som napisat ze mam zaujem len o slovenske.
Dakujem vsetkym
Dantess
22.10.09,14:04
Ahoj. Podobnu ponuku som dostal aj ja a odmietol som ju. Umna sa jednalo o weby a uzivatelov PC hier a podobne. Oni o masaze urcite nestoja. Ak by to bolo reálnych 72 000 ludi, tak by to bola bombastická reklama. Oslovit takú masu len za 40 eur. Lenže z toho končí vačšina v koši alebo tak. Ja vychádzam zo seba. Ak dostanem nejaký mail s reklamou, tak si ho zväčša nepozriem. Musel by si mať naozaj pútavé prvé slová aby to nemazali. Ale inak to podľa mňa nieje drahé. Skús to a uvidíš. Ak to neskúsiš, tak sa budeš sám seba pýtať či práve nie to by ti dopomohlo k lepšiemu biznisu. A 40 eur skutočne nieje veľa v dnešnom svete
Lucius-IL
22.10.09,14:07
Mas na to dobry pohlad
camozzi
22.10.09,14:13
Kedze je to taka dobra cena, tak oslov niekoho alebo nejaku firmu, aby ti pripravili zaujimavy a putavy mail. Dobre by bolo ak by si si pripravil do obchodu aj nejaku zaujmavu ponuku ci akciu. Bude to mat lepsi efekt.
padro
22.10.09,15:24
za 40 eur v pohode, ja som vrazil do toho podstatne viac a bolo to vyhodenie penazi, .. clovek sa uci na vlastnych chybach
dorah34
24.10.09,17:27
suhlasim s dantessom, prever si kto je tych 72000 ludi, aj ked 40 eur nie je vela a clovek to vie prepit za vecer, tak ich je asi lepsie prepit ako investovat zbytocne ak to nema trafit cielovku....
radsej by som si priplatila za cielenu reklamu ako za lacaka bez ciela
tengi
24.10.09,19:43
No zalezi od toho, aka je tvoje cielova skupina, ako bolo spomenute. Ak sa jedna o neaky produkt, ktory moze oslovit vsetky kategorie, tak by som do toho siel.

Ale povedal by som, ze su to vyhodene peniaze ak si nedas spravit dobry copywriting (dolezity je predmet spravy!)

Druha stranka veci je, ze ci tieto maily neposielaju kazdy tyzden, pretoze si myslim, ze je to podhodnotene a tym viac ludi sa ozve na takuto sluzbu. Tym padom ludia, ktori su zapisany do takehoto newsletteru uz ignoruju tu reklamu.

Ja som pravdepodobne tiez v takomto dokonca neziadanom newsletteri a neda sa to vypnut. Vobec neviem ako dosli na moj mail, ale co uz. Jedna sa o daky warez.
camozzi
24.10.09,19:50
Reakcia ludi moze byt aj taka, ze stratia doveru v obchod a znacku a reklama bude mat presne opacny efekt. Mnohi si asi povedia "to co uz za obchod ma otravuje so spamom a navyse z war databazy". Podla mna je to dvojsecna zbran.
misomiso
24.10.09,19:57
Reakcia ludi moze byt aj taka, ze stratia doveru v obchod a znacku a reklama bude mat presne opacny efekt. Mnohi si asi povedia "to co uz za obchod ma otravuje so spamom a navyse z war databazy". Podla mna je to dvojsecna zbran.

Presne tak, je to absolutne neucinne, ak to nejaky ucinok bude mat, tak iba negativny.
j.sch
25.10.09,03:10
Kedze je to taka dobra cena, tak oslov niekoho alebo nejaku firmu, aby ti pripravili zaujimavy a putavy mail. Dobre by bolo ak by si si pripravil do obchodu aj nejaku zaujmavu ponuku ci akciu. Bude to mat lepsi efekt.
Oni ti aj mail s grafikou vytvoria........ došlo to asi každému čo je aktívny na webshopoch.....

Ja to asi skúsim ale trochu neskôr , "najprv posilním logistiku"
j.sch
25.10.09,03:12
Reakcia ludi moze byt aj taka, ze stratia doveru v obchod a znacku a reklama bude mat presne opacny efekt. Mnohi si asi povedia "to co uz za obchod ma otravuje so spamom a navyse z war databazy". Podla mna je to dvojsecna zbran.
Vdaka za radu , ja som už o tom uvažoval........