lele28
22.10.09,18:57
Prosím poradte ...:)
Toto leto 2009 som mala ísť cez agentúru AJOB pracovať do Španielska ako chýžná, zaplatila som im sprostredkovateľský poplatok, ale prácu mi nesprostredkovali. Teraz ked žiadam poplatok naspat, majiteľ agentúry, mi tvrdí že on tolko nemá . V zmluve stojí "v prípade že nedojde k realizaci činnosti a to z dvovodu na strane objednavatela alebo z dvovodu odmientutia príslušných právnych subjektov v Španielsku, platí stornovací podmienky podla priložených informácii JOB FAIR.
Je to česká agentúra ..preto tomuto nerozumiem. Mám nárok na vrátenie poplatku čo je 270eur /nie málo pre mna./
arizona
22.10.09,17:22
Nie si sama, čo tejto agentúre naletela a zaplatila vyskoký poplatok " za nič".
Mojej známej sľúbili vybaviť brigádu na Ibizu, samozrejme že nevybavili nič.
Žiadala písomne vrátenie poplatku, ale odpoveďou bolo iba to , že môže nastúpiť do skladov v Anglicku. (iná krajina, iná práca- zavádzanie a klamanie )
Nakoľko je študentka a hľadala brigádu iba na leto, samozrejme to nemohla prijať, peniaze jej nevrátili.:mee::mee::mee:

...kedy sa už ľudia poučia a nebudú vyplácať toľké peniaze vopred ? :rolleyes::mad:

Inak, daj vedieť, ako si pochodila. Možno sa nájde viac podvedených a snáď spoločne niečo dosiahnete...:confused:
lele28
22.10.09,18:43
presne to iste ..aj ja som študentka , takže to mala byť brigáda na leto a presne na Ibize...dufam že nas bude viac a niečo s tým urobíme....ozvyte sa ak nás je viac